13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a Návody3 typy chování, které vás dokážou v práci naštvat

3 typy chování, které vás dokážou v práci naštvat

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

V téměř každé firmě se najde někdo, kdo rád překračuje pomyslnou hranici únosnosti, co se chování týče. Existuje seznam nejškodlivějších typů chování, na které má každý normální zaměstnanec alergii. Takovému chování je důležité se vyhýbat. Jedině tak omezíte s těmito lidmi kontakt. Kromě toho vám neporostou z níže uvedených typů chování žádné šediny.

3 typy chování, které vás dokážou v práci naštvat

Prvním typem nevyhovujícího chování je neschopnost se rozhodnout. Jinými slovy jde o lidi, kteří mají strach nést za určitou činnost zodpovědnost, a tak toto rozhodnutí pošlou o dům dále. Nejhorší na tom je, že si často vybírají slabší jedince. Pokud jste v práci novým zaměstnancem, pak tato volba může být každým dnem shozená právě na vás. Slušně této osobě sdělte, že zodpovědnost byla přidělena jemu nebo jí. Nevidíte tedy sebemenší důvod, proč byste o tomto kroku měli rozhodnout právě vy.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Další kategorií jsou šplhouni. To, že čas od času někdo do práce donese něco dobrého, je v pořádku. Jestliže to ale někdo ze zaměstnanců dělá pravidelně a pořád tyto dobroty nosí jen šéfovi, je už maličko divné. S největší pravděpodobností jde o šplhouna, který si chce pojistit své křeslo. Už ovšem nemá ponětí o tom, že velké části šéfů to nedělá vůbec žádnou radost, mít v kanceláří na denní bázi stále jednu a tutéž osobu.

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Posledním typem jsou pohodáři, kteří mají vše na háku. Zkrátka neřeší nic, co je považováno za důležité. Vše odevzdávají se zpožděním, do práce nechodí tak, jak by měli, a i ostatní věci flákají. Jinými slovy si z práce dělají holubník. Na takové zaměstnance následně pracujete vy, protože se snažíte být poctivým člověkem. Nenechte si toto chování líbit a řešte jej. Schopnost udržet si stoicky klidnou mysl je sice chvályhodná, ale pokud je doprovázena naprostým nedostatkem úsilí a jakékoliv ambice odvést svoji práci na solidní úrovni, bývá přílišný pohodář pro zbytek týmu přítěží, jak uvádí internetový portál Jobs.cz.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Nesnesitelných typů chování je více

Výše uvedené typy chování nepatří k jediným, které se nedají zvládat. Pochopitelně jich je mnohem více. Ty, které jsme zde shrnuli, ale patří k těm vůbec nejotravnějším, na které můžete ve firmě narazit. Buďte tedy obezřetní a nenechejte si líbit seriózní práci, kterou vykonáváte na úkor těch, kteří to flákají.

Zdroj: Jobs.cz


David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy