13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro muže3 věci, které vás připravují o lásku

3 věci, které vás připravují o lásku

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Jste ve vztahu, ale máte pocit, že vaše láska každým dnem klesá? Převážně ze strany vašeho partnera? Nevíte, jaké důvody stojí za tím, že se právě váš vztah řítí k samotnému konci? Představíme vám tři hlavní důvody, proč se váš vztah připravuje zbytečně o lásku. Uvidíte, že se v jednom z níže uvedených důvodů najdete.

Jak se lidé připravují o lásku?

Prvním důvodem připravující vás o lásku je nátlak. Nezáleží na tom, zda pochází ze strany muže nebo ženy. Pokud příliš tlačíte na pilu, můžete se v očích partnera snížit. To následně vede k tomu, že o vás ztrácí zájem. Chcete svatbu? Společné bydlení nebo založení rodiny? Ať už je příčina nátlaku jakákoliv, ve všech případech jde o špatnou věc. Vztah je sice o komunikaci, ale je potřeba, aby se komunikace zúčastnili obě strany. Jestliže se váš partner nechce o jedné z výše uvedené věci v danou chvíli bavit, ustupte. Pochopitelně se nesmí tématu vyhýbat neustále.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Žárlivost? Ano, ale pouze v určité míře!

Žárlivost bezesporu ničí vaši lásku, ať už tomu věříte, či nikoliv. Pokud nebudete žárlit, je to rovněž špatně, protože váš partner si bude myslet, že o něho nebo o ni již nemáte zájem. Na druhou stranu všeho moc škodí. I příliš velká žárlivost vás doslova připravuje o lásku. Partner nebo partnerka následně může právě na truc vyhledávat opačné pohlaví. Podobně tato situace může nastat i ve chvíli, kdy k žárlivosti vůbec nedochází. Vše je potřeba dělat s mírou. Přiznejte si, kdo by chtěl příliš žárlivého partnera, který vás hlídá na každém kroku, a to i během cesty do práce?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Diktátorství a ponižování

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Každý den vám váš partner připomíná, jak je všechno špatné vaše chyba? Kromě toho vás i ponižuje? Opět nezáleží na tom, zda to dělá muž nebo žena. V obou případech se tak připravujete o lásku toho druhého. Nenechte si vztah zkazit tím, že nebudete přemýšlet a každou větu řeknete dříve, než vám dojde, co jste vlastně svému protějšku sdělili. Žádnou větu už nevezmete zpět. Můžete se sice svému partnerovi omluvit, ale to vám bohužel nepomůže.

Nejnovější příběhy