13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeAlkohol a sex nemíchejte dohromady. Jaký má alkohol vliv na sexuální život?

Alkohol a sex nemíchejte dohromady. Jaký má alkohol vliv na sexuální život?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

To, že Češi jsou národ, který má velice pozitivní vztah k alkoholu, rozhodně není žádná novinka. O jeho neblahých účincích na naše zdraví toho víme už hodně. Jste si ale vědomi toho, jak negativně působí i na sexuální stránku života? Co vše se může stát, když si před sexem dopřejete více alkoholu, než je zdrávo?

Problém s erekcí

Aby došlo k erekci, je nutné, aby cévy v penisu uzavřely polštářky a krev nemohla proudit dále. Problém však je, že alkohol má tendenci cévy rozšiřovat, a krev tak proudí vesele dál. Když už se stane, že muž přece jen erekce dosáhne, obvykle nemá dlouhou výdrž a penis brzy klesne. Ať tak či tak, kvalita pohlavního styku nebude bůhvíjak dobrá.

Nemožnost dosažení orgasmu

Předchozí bod jde ruku v ruce s tímto bodem. Spousta mužů, kteří se potýkají s předčasnou ejakulací, má tendenci se před sexem napít alkoholu, aby vydržela déle. Jenže poté ho nemusí dosáhnout vůbec nebo prožitek nemusí být tak intenzivní, jako je tomu s čistou hlavou. Jestliže vás trápí předčasná ejakulace, neřešte tento problém alkoholem. Existuje spousta metod, jak orgasmus oddálit (praktikování Kegelových cviků, koupě znecitlivujících krémů, používání erekčních kroužků apod.).

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Vyšší riziko přenosu pohlavních chorob

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Kdo z nás někdy neudělal pod vlivem alkoholu nějakou blbost, ruku nahoru! Moc nás není, co? Většina věcí se na druhý den dá zachránit. Ukradená dopravní značka se vrátí zpět na místo činu, rozbité koleno po neúspěšné ukázce přemetu se zahojí, kompromitující fotky se smažou. Za některé chyby však musí pykat do konce života. Při sexu s neznámou osobou pod vlivem alkoholu někteří nemusí vyžadovat kondom, a mohou se tudíž nakazit pohlavně přenosnou chorobou. Nebo mohou neplánovaně otěhotnět. Pokud víte, že po alkoholu ztrácíte zábrany nebo máte výpadky paměti, snažte se pití ihned omezit nebo s ním skoncovat úplně.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Faux pas v posteli

Při sexu v opilosti máte daleko vyšší riziko vzniku nějakého trapasu. Určitě vám ani vašemu protějšku nebude příjemné, když se alkohol bude drát ven nebo třeba během sexu usnete. Také sexuálních úrazů je v tomto stavu daleko více. Možná se z nich časem stanou veselé historky, kterými budete bavit svoje kamarády, ale v tu chvíli vám rozhodně do smíchu nebude.

Zažili jste někdy sex v opilosti, který byl vyloženě otřesným zážitkem? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem.

Nejnovější příběhy