13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeAnthony "Rumble" Johnson zemřel ve věku 38 let. Bojoval s těžkou nemocí

Anthony „Rumble“ Johnson zemřel ve věku 38 let. Bojoval s těžkou nemocí

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Johnson byl pověstný silou svých úderů.

Ve věku 38 let zemřel americký bojovník MMA Anthony „Rumble“ Johnson.

Zprávu už na sociálních sítích potvrdilo několik zápasníků, kteří ho znali. Smutnou informaci potvrdila také organizace Bellator MMA, kde Johnson zápasil naposledy.

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Johnson dlouhá léta působil v UFC a byl pověstný svou obávanou silou úderů. Až 17 z 23 vítězství zaznamenal na KO/TKO.

Patřil mezi světovou špičku, dvakrát zápasil i o titul UFC, ale v obou případech nakonec nestačil na tehdejšího šampiona Daniela Cormiera.

Naposledy působil v organizaci Bellator. Byl součástí turnaje, který se skládal z více kol. Johnson stihl nastoupit do čtvrtfinále a zvítězil, patřil k favoritům celého pavouka.

Do semifinále však později v roce 2021 nenastoupil, z turnaje odstoupil kvůli nemoci. Bojoval s těžkou nemocí, potvrdil to i fanouškům na sociálních sítích.

„Nikdy jsem z ničeho v životě neměl takový strach, ale zůstávám silný s podporou přátel a rodiny,“ uvedl v září 2021.

Během posledních měsících zveřejnil několik fotografií, na kterých bylo vidět, že zhubl. Sám to přiznal.

„Ano, zhubl jsem něco z mé váhy kvůli tomu, že jsem byl nemocný, ale nemyslete si, že jsem ztratil něco z mé síly,“ napsal 9. června, pět měsíců před smrtí.

V posledních letech zápasil v polotěžké váze do 93 kilogramů, v minulosti bojoval také v těžké váze a jistý čas se věnoval bodybuildingu.

Zemřel v neděli 13. listopadu 2022. Přesná příčina jeho úmrtí ještě nebyla oficiálně potvrzena.

Nejnovější příběhy