13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeČasté chyby, kterých se muži dopouští při cvičení

Časté chyby, kterých se muži dopouští při cvičení

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Rozhodli jste se dát si pořádně do těla? Chcete zhubnout, nebo naopak nabrat svaly? Ať už cvičíte doma, či navštěvujete posilovnu, dejte si pozor na nejčastější chyby, kterých se muži při cvičení dopouští. Možná to se sebou myslíte dobře a chcete dosáhnout nejlepších výsledků, ale tyhle přešlapy mohou vaší snaze uškodit.

Zaměřujete se pouze na jednu svalovou skupinu

Asi každý chlap by chtěl mít pořádné svaly, na které ženy letí. Je ale chyba zaměřit se pouze na jednu svalovou partii. Možná už kolem vás ve fitku prošel týpek s obrovskými bicepsy, jiný měl krk jak hromotluk a další betonové břišní svaly, ale zároveň nejhubenější nohy, které jste kdy viděli. Web RealBuzz proto doporučuje, abyste se soustředili na celé tělo a snažili se posilovat kompletně všechny svalové partie.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Nakládáte si příliš mnoho

To, že můžete, neznamená, že byste měli. Velmi častou chybou je, že si nakládáte příliš mnoho. Máte pocit, že čím těžší váhu budete zvedat, tím rychleji dosáhnete kýžených výsledků. Tohle ale není cesta, kterou byste se měli vydat.

Zanedbáváte protažení

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Každý profesionál vám řekne, že zahřátí svalů a protažení je základ, který by se neměl opomínat. Proč to tedy mnoho mužů nedělá a vědomě tento krok přeskakují? Web Fatherly apeluje na to, abyste se dobře prohřáli před cvičením a věnovali dostatek času také protažení poté, co se cvičením skončíte.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jdete přes bolest

Žádná aktivita nebo konkrétní pohyb by vám neměly způsobit bolest. „Je v pořádku, pokud máte pocit celkového svalového pálení po určitém počtu opakování, ale jakákoli ostrá a přímá bolest rozhodně v pořádku není,“ varuje web Aaptiv. Naslouchejte proto svému tělu, když vám dává jasně najevo, že je něco špatně. Nesnažte se jít přes své možnosti, riskujete, že si zbytečně ublížíte a zaděláte třeba na horší problémy.

Zdroj: realbuzz.com, fatherly.com, Aaptiv.com

Nikol Kolomazníková
Vždy pro mě bylo snazší navázat přátelství s muži než s ženami. Kamarádům jsem se stala vrbou i poradkyní, ať už jde o vztahy nebo tipy, co na sebe. Na webu Men.cz se věnuji módním trendům pro muže, tipům pro kutily a sem tam přihodím nějakou radu, která se ve vztazích mužů a žen neztratí.

Nejnovější příběhy