13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeČasté chyby ve vztahu, které mohou vést k rozchodu

Časté chyby ve vztahu, které mohou vést k rozchodu

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Začal váš vztah rychle nebo krásně? Dávejte si pozor, protože tak rychle, jak začal, může i skončit, pokud se budete dopouštět níže uvedených chyb. Zamilovaní lidé dělají chyby, což je pochopitelné, protože nechtějí o svou polovičku přijít. Je potřeba stát ale pevně nohama na zemi. Jedině tak si udržíte váš vztah. Jakmile budete stejné chyby dělat stále dokola, pak existuje velké procento šance, že o něho zkrátka přijdete. Jakých chyb se musíte vyvarovat?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Na oko předstírané zájmy

Dělají to převážně ženy, ale i mužů se občas s tímto problémem můžeme setkat. Ačkoliv muži to ve většině případů dávají najevo hned ze začátku. Jde o předstírání zájmů. Jak je to myšleno? Občas na začátku vztahu lidé předstírají zájmy toho druhého. Žena například fandí fotbalu nebo muž se dívá na oblíbený seriál dané ženy. Vše se odehrává pouze na oko. V momentě, kdy přichází první velká hádka, vyjde pravda najevo, ovšem takovým způsobem, že to druhou osobu může ranit, ať už se jedná o muže nebo ženu. Budete se divit, jak může tato chyba položit nejeden vztah. Předstírání stejných zájmů jen kvůli zalíbení je chybným krokem.

Váš vztah je na začátku plný krásných překvapení? Žena vám uvaří, vypere a následně se s vámi pomiluje, a to i dvakrát za noc? Postupem času vše ale upadá? Musíte počítat s tím, že váš milostný život bude na začátku odlišný od toho, který nastoupí během jednoho nebo dvou let. Je to pochopitelné. Divili byste se ale, jak i tento bod může položit váš vztah. Bývá tomu i naopak, kdy muž přestává být romantický a plný květin, jež daruje téměř každý den své ženě. Jde o fázi, kdy muž i žena o druhou polovičku bojuje. Jakmile má souboj vyhraný, pomalu, ale jistě vše utichá. Už na začátku musíte být sám sebou nebo sama sebou. Jedině tak druhou polovičku po roce vztahu nepřekvapíte.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

V soukromí takový/á a s přáteli jiný/á?

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Určitě to znáte, v soukromí s vámi muž nebo žena zachází jako v rukavičkách, ale při vstupu do společnosti, kde jsou přátelé, rázem své chování změní? Pak to není ten vhodný partner pro život. Pokud se vám váš partner nebo partnerka ve společnosti přátel vysmívá, je potřeba si o tom promluvit. Jestliže tato debata nepovede k ničemu, nejspíš vás po uplynutí nějaké doby přestane tento vztah bavit. Člověk by se měl chovat stejně, a to jak v soukromí, tak ve společnosti s přáteli. Jinými slovy by se měl svého protějšku zastávat a být oporou. Zvlášť, když jde o přátele, které vaše drahá polovička nezná.

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy