13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyCo by měly obsahovat vaše webové stránky, když chcete začít podnikat?

Co by měly obsahovat vaše webové stránky, když chcete začít podnikat?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Web je pro podnikatele důležitým nástrojem k úspěšnému uzavření obchodu. Dalo by se říct, že se web dá označit za internetovou vizitku. Obsahuje nejenom kontaktní informace, ale i obsah samotný. Ten uvádí, jaké služby vaše podnikání nabízí. Co by takové internetové stránky ale měly obsahovat?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Co by se mělo nacházet na internetových stránkách?

Do internetových stránek nemusíte investovat desetitisíce korun. Stačí vytvořit jednoduché internetové stránky, které ovšem budou splňovat moderní trendy. Je potřeba na ně vložit důležitý obsah svého podnikání. Některé věci jsou však na internetových stránkách povinností, a to dle zákona. Řeč je například o kontaktních informacích. Co dalšího se doporučuje vložit na své internetové stránky? Společně se na to podíváme.

  • Kontaktní informace jsou důležité ze zákona. Je dobré uvést na web své jméno, příjmení, IČO a kontaktní informace (e-mail a telefonní kontakt).
  • Název firmy by měl být uveden viditelně. Potenciální zákazník musí vidět, o jakou společnost se jedná. Kromě toho to zvyšuje vaši důvěryhodnost.
  • Na internetových stránkách uveďte své služby. Popište, co děláte a čím se vaše podnikání zabývá. Jinými slovy napište, jaké služby jste ochotní svým zákazníkům nabídnout.
  • Důvěryhodnost svého podnikání i webu zvýšíte také vložením své fotografie. Fotografie se může nacházet v rubrice kontaktních informací.
  • Dále se na webu hodí přidávat obsah. Vkládejte články ze svého oboru podnikání. Podnikáte v oboru nábytku? Pak vkládejte články o materiálech. Mezi osvědčené články patří i návody, tipy a rady, co a jak používat nebo kde jednotlivé kusy nábytku rozmístit.
Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Je dobré podnikat na internetových doménách .CZ nebo .COM. Pro český trh uvádějte raději .CZ doménu. Opět tím zvýšíte svou důvěryhodnost. Doména .CZ a webhosting vás bude stát ročně pár stovek korun. Určitě se tato investice do svého podnikání vyplatí. „Doména má být krátká, ale snadno odlišitelná. Nezapomeňte si koupit i různé překlepy, jak uvádí pro internetový portál Podnikatel.cz majitel a ředitel digitální agentury RobertNemec.com.

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Zdroj: Podnikatel.cz, RobertNemec.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy