13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyCo je a naopak není vhodné na pracovní schůzku

Co je a naopak není vhodné na pracovní schůzku

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

První, druhá nebo i třetí schůzka vyžaduje jistá pravidla. V tomto článku se zaměříme na pracovní schůzky, ačkoliv na tom tak příliš nezáleží. Stejná pravidla vás totiž čekají i v případě schůzky s protějším pohlavím. I u této schůzky je potřeba se držet níže uvedených kroků.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Co dělat a naopak nedělat na pracovní schůzce?

Nejdříve se zaměříme na to, co byste měli dělat na pracovní schůzce. Určitě buďte pozitivně naladěn. Snažte se být pozitivním člověkem a usmívat se na člověka sedícího naproti vám. Nikdo nemá rád osoby, které se neusmívají. To platí i o celkovém přístupu. S největší pravděpodobností s námi bude souhlasit v tom, že je lepší zaměstnat pozitivně naladěného člověka než někoho, kdo přemýšlí v negativním světle.

Buďte sami sebou. Nesnažte se ze sebe dělat člověka, kterým nejste. Dříve nebo později by pravda vyplavala na povrch. Dělat ze sebe člověka, kterým nejste, dokážete možná na první pracovní schůzce. Následně se vám to ale z dlouhodobého hlediska nebude dařit.

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Dívejte se člověku, který sedí naproti vám přímo do očí. Neuhýbejte pohledy. Je to neetické a neslušné. Uvidíte, že člověk, jenž vede pracovní schůzku, tento malý detail bezesporu ocení. Snažte se člověku také naznačit, že jste otevření novým věcem v kariérním postupu. Musíte prokázat, že jste tou správnou osobou pro jeho společnost.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Co nedělat na pracovní schůzce?

Vede pracovní schůzku opačné pohlaví? Vyvarujte se nepříjemným pohledům nebo intimnímu doteku. I nechtěným dotekům, jež si druhá strana může vyložit po svém. Takové fyzické kontakty jsou na pracovní schůzce nevhodné. Podobně nevhodné by to bylo i v momentě, kdy vás čeká první schůzka s protějším pohlavím.

Nedělejte ze sebe něco, co nejste. Není vhodné se povyšovat nebo říkat věci, které nejsou pravdivé. Jak bylo uvedeno v předchozích odstavcích, vše jednou vyjde najevo. Buďte tedy sám sebou a na nic si nehrajte.

Pokud první schůzka nedopadne podle vašich představ, nezoufejte. Poděkujte osudu za to, že jste měli možnost poznat někoho zajímavého, jak uvádí internetový portál Yellobar.com.

Zdroj: Yellobar.com

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy