13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeCo se ženám líbí na mužích?

Co se ženám líbí na mužích?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Zajímá vás, jaké vlastnosti si na mužích jako ženy ceníme nejvíc? Co si od svého budoucího partnera přejeme a co nás na vás nejvíc přitahuje? Už dávno to není jen o majetku či sexy figuře. Pojďte se s námi na to zkusit podívat a třeba se i inspirovat.

Smysl pro humor

Smíchem se v lidech produkují hormony, které posilují naše zdraví, zlepšujeme si jím imunitní systém. A ženy prostě podvědomě cítí, že díky muži s dobrým optimismem může prožít zdravější a delší život. A taky právě humor nám pomáhá mnohdy i v napjatých chvílích. Připomíná nám, že to, co bereme jako konec světa, nemusí být tak vážné.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Sebevědomí

Žena určitě netouží po muži, který je nervózní i z kontaktu na benzínce. Jak asi bude reagovat potom v nějaké důležité chvíli? Také ale přehnané sebevědomí je spíše na škodu. Musí být tak akorát, aby se muž dokázal za ženu či rodinu postavit. Aby se zkrátka cítila dobře, protože kdyby se někdy něco stalo, ví, že je tu on. Ten, který vše dokáže vyřešit.

Jsou nám oporou

Každé ženě se zaručeně podlomí kolena, když ucítí, že o ni muž pečuje a chrání ji. Ženy pak můžou být více uvolněné a v pohodě. Je to například o tom, že muž svoji ženu ochrání před protivnou prodavačkou a věc s ní vyřeší sám. I když jsou ženy silné a stále silnější, je fajn moci být někdy slabá, křehká či zranitelná.

Umí věci vyřešit

Na mužích také obdivujeme to, že dokážou vyřešit s klidem to, z čeho se my jakožto ženy hroutíme. Mají chladnou hlavu ve chvílích, kdy nám už pění nervy. Také k tomu patří to, že jsou více racionální, logičtější a organizovaní. To je prostě top.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Umějí vařit

Ne nadarmo se říká, že muž v kuchyni je děsně sexy. V dnešní době ženu více potěšíte tím, že ji pozvete na vlastnoručně uvařenou večeři než do drahé restaurace. V ženách to vzbuzuje pak pocit toho, že i v tomhle směru se dokáže muž o ni a jejich děti postarat.

Zdravě vypadající muž

Každá žena podvědomě hledá partnera, který nejen dokáže ji a jejich děti zajistit, ale také partnera, který děti dokáže i zplodit. Proto nás více zaujme širší hrudník, vzpřímený postoj, energická chůze, vůně a čistota.

Komunikace

Jedna z hlavních potřeb žen je komunikace. Tou se ženy sbližují, a to tak, že mluví o svých pocitech. Je jasné, že pro muže tohle není, ale pro ženy je důležité, aby muž uměl naslouchat, a dokonce i komunikovat či diskutovat o daných věcech. A také říci i něco o sobě. Navozuje tím ženě pocit důvěry a vytváří silnější vazbu.

Milující a překvapující

Od mužů si ženy přejí to, aby je miloval, nejen když jsou šťastné a na vrcholu, ale i v těch špatných chvílích. Ženy potřebují vnímat od svých mužů, že k nim cítí lásku, obdiv a respekt. A také překvapení. Nepotřebujeme velké dary a obří činy, ženám postačí milá gesta jako kytka z lásky, snídaně do postele, láskyplný vzkaz na stole či milá zpráva. Projevy pozornosti a lásky se nikdy neomrzí.

Tip na závěr: Takže pánové, podpora, pochopení, velkorysost a spousta každodenních maličkostí… Ale i tak pořád platí, že sexy zadek je prostě sexy zadek!

Nejnovější příběhy