13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeFrustruje vás vztah bez sexu? S těmito tipy jej oživíte

Frustruje vás vztah bez sexu? S těmito tipy jej oživíte

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

S partnerkou jste dospěli do fáze, kdy vám to v posteli zrovna neklape. O intimnosti mezi vámi skoro abyste se doprošovali. Vám to chybí, ona vám to nedá. Vztah bez sexu vás frustruje, jednoduše to potřebujete. Zároveň si o to třeba napřímo neřeknete, protože chcete předejít hádkám. Jak tedy oživit vztah, ve kterém to v sexu skřípe?

Zajděte si na rande

Hahaha. Na rande? Když jsme spolu třeba pět let? Možná vám tahle pobavená myšlenka též proběhla hlavou. Jste spolu už nějaký ten pátek a poslední rande jste měli ještě v době, kdy váš vztah ani zdaleka nebyl oficiální. A to je škoda.

Mnoho dlouholetých partnerů zapomíná na to, že i když spolu žijí třeba několik let, romantika, vzrušení a všechno to okolo, co během rande prožíváme, vymizet nemusí. Vezměte proto svoji milou na rande. Klidně do kina, na večeři a na procházku. Uvidíte, jak květinka pookřeje.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Zapojte do sexu hračky a pomůcky

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Není na tom absolutně nic špatného. Kdyby bylo, tak neseženete ani zdaleka tolik věcí, které lze zařadit do společných intimních radovánek. Různé hračky, šidítka, pomůcky, a to jak přímo pro ženy a pro muže, tak společné. Je toho tolik, stačí se přestat ostýchat, protože k tomu není důvod.

Nebojte se váš sexuální život okořenit nějakou hračkou. Začněte klidně u jedné, něčeho decentního, a když se vám to oběma zalíbí, pořiďte další. Vždyť sex je krásná věc, proč si ho pořádně neužít?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Buďte na chvíli romantik

Možná ve vašem vztahu nechybí jen sex a to živočišno okolo, ale také romantika a třeba nějaké to milostné gesto. Jenže právě tohle většina žen potřebuje. Nejen na začátku vztahu, kdy tak na milou dámu uděláte dojem. Ale i po letech vztahu, třeba čas od času.

Ukažte své drahé polovičce, že umíte být romantik. Přineste květinu, čokoládu nebo jí v posteli prostě jen věnujte veškerou pozornost – i za cenu toho, že vy si tolik nepřijdete na své, jak bývá zvykem.

Nejnovější příběhy