13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůSportHvězda MMA Conor McGregor chce koupit akcie slavného fotbalového klubu

Hvězda MMA Conor McGregor chce koupit akcie slavného fotbalového klubu

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Uvidíme známého zápasníka MMA ve světě fotbalu?

Na poli smíšených bojových umění se dokázal zapsat do historie, později založil vlastní firmu na výrobu whiskey a nyní říká, že by se chtěl odkoupit akcie slavného fotbalového klubu.

Přestože hvězdný bojovník MMA Conor McGregor nezvítězil v soutěžním zápase od ledna 2020, vyjádřeními na sociálních sítích stále poutá pozornost světových médií i fanoušků.

Čtěte také:

Má vaše jízdní kolo správné sedlo, které vám vyhovuje a umožňuje jet „naplno“?

Naposledy se tak stalo jen pár hodin poté, co američtí vlastníci anglického fotbalového klubu Liverpool FC veřejně připustili prodej části svého podílu v týmu jednoho z největších sportovních klubů na britských ostrovech.

Hvězda MMA ve světě fotbalu?
McGregor, známý láskou k fotbalu, krátce poté na sociálních sítích napsal, že by se rád zapojil do koupě části akcií klubu Liverpool FC.

„Rád bych. Vyžádal jsem si více informací ohledně této věci, jakmile jsem se to doslechl, to ano. Jaká náhlá změna událostí,“ odpověděl na otázku fanouška bývalý šampion péřové a lehké váhy v americké organizaci UFC.

Zajímavostí celé situace je fakt, že Conor McGregor je dlouholetým fanouškem Manchesteru United FC, velkého rivala týmu s přezdívkou The Reds.

Fenway Sports Group je většinovým vlastníkem Liverpool FC od roku 2010.

Daná skupina mimo jiné vlastní i baseballový tým Boston Red Sox a má majoritní podíl v týmu NHL Pittsburgh Penguins.

Nejnovější příběhy