13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeI muži bývají nervózní na první schůzce. Víme, na co myslí!

I muži bývají nervózní na první schůzce. Víme, na co myslí!

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Muž je odjakživa považován za lovce. Jsou to právě muži, kteří by měli vést rande nebo první seznamovací schůzku. Pokud jste žena, pak se zkuste vžít do muže, který se na rande připravuje. Víte, co se mužům honí v hlavě během seznamovacího večera nebo dne?

Každý muž má trému

Pokud vám muž řekne, že žádnou trému nemá, pak vám s největší pravděpodobností lže. Nezáleží na tom, o jakou schůzku se jedná. Každý muž je nervózní, protože mu jde o něco velice důležitého. Chce udělat dojem na ženu, kterou si vybral. Vybral si ji z toho důvodu, že ho něčím okouzlila. První věcí, na kterou muž myslí, je to, zda je daná žena na žertovnou komunikaci. To muž musí odhadnout. Některá žena má ráda drsnější nebo žertovný humor, jiná naopak dává přednost romantické komunikaci.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Dále myslí na to, zda je se ženou zábava, či nikoliv. Pokud muž komunikuje v dlouhých větách a zajímá se, ale žena mu odpovídá jedním slovem, pak je někde chyba. Nedá se z pozice muže vymýšlet nová a nová témata, jestliže žena dále nerozvíjí komunikaci. Následně muž velice rychle pochopí, že se ženou asi příliš mnoho zábavy nebude. Každý muž ale přemýšlí i dopředu. Myslí na to, jaký by byl život s danou ženou. Udělá žena z muže lepšího člověka? Bude se pokoušet něco měnit? Jak si vlastně představuje vztah nebo co od partnera očekává? Mužům se v hlavě střídá během schůzky několik desítek věcí, na které myslí.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Schůzka není mužům lhostejná

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Určitě si nemyslete, že se muži nesnaží. Mnoho žen má pocit, že se muži schůzkami baví. Vidí jen nejčernější scénáře o tom, jak si muž v jeden den vyjde s několika ženami. Věřte nám, že tomu tak skutečně není, protože muž hledající vztah má dostatek práce s jednou schůzkou a ženou. Nemá vůbec čas ani chuť přemýšlet nad tím, s jakou ženou si vyjde za další dvě hodiny, jak podotýká server Novinky.cz.

Zdroj: Novinky.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy