13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeJak o sebe pečovat jako muž?

Jak o sebe pečovat jako muž?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

O něžném pohlaví se ví, že o sebe rádo pečuje. Kromě toho mají ženy rády i rozmazlování, ať už je ze strany rodičů nebo partnera. Pořizují si tak různé kosmetické přípravky a produkty, které jim pomáhají být krásnější. Věděli jste ale, že i muži mohou o sebe pečovat? Mimo jiné je potvrzeno, že ženy dávají přednost mužům, kteří se nezanedbávají a ví, jak o sebe pečovat.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jste muž? Pečujte o sebe a staňte se vyhledávaným gentlemanem

Muži si myslí, že jejich kůže netrpí tolik jako ta ženská. Vyplývá to dle několika výzkumů. Tento mýtus odůvodňují tím, že nemají různé ženské potíže, a to včetně menstruace. Právě menstruace je častým problémem výskytu akné a dalších obtíží. I přes to se pánská kůže potýká s jinými potížemi. Příčinou jsou naopak mužské hormony a fungování těla, které je sice odlišné, ale ne bezchybné. Muži jsou vybaveni jinými hormony, jež mohou rovněž za různé potíže.

Co z toho vyplývá? Dnes existuje cela řada pánské kosmetiky, která se postará o pánskou pleť. Nemusíte se za používání těchto produktů stydět. Jde o luxusní značky a kosmetiku, která se vám postará o kožní maz a černé tečky. Muži trpí černými tečkami převážně z důvodu nevyhovujícího zaměstnání. To se týká prací, která se vykonávají v nečistotě a prachu. Kromě toho je mužská pleť citlivá na drhnutí. Opět jde o špinavá povolání, kdy je potřeba následně zatlačit na svou pleť během sprchování.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Kvalitní kosmetika a hygiena

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Muži by tedy rovněž měli používat pleťové masky určené mužům, různé krémy a kvalitní sprchové gely. Nekvalitní a levné sprchové gely mohou vyvolávat nepříjemné svědění nebo vyrážky. Zaměřte se jako muž na kvalitní sprchové gely, které nepřivolávají žádné vedlejší účinky. Výhodou těchto kvalitních sprchových gelů je také fakt, že déle vydrží, co se týče vůně. Je to podobné jako u kvalitních a drahých parfémů.

Ženy mají rády muže, kteří o sebe pečují. Pánská vůně je pro ženy bezesporu účinným magnetem. Kromě sprchy si dopřejte také kvalitní parfém nebo kolínskou. Svůj čas ale musíte věnovat také hygieně. To se týká zejména zubů. Zářivý úsměv, krásná vůně a postoj gentlemana? Zaručený úspěch. Jde o základní péči, kterou by měl vykonávat každý muž.

Nejnovější příběhy