13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyJak si to nepokazit u dámy? Nedělejte tyhle časté chyby, díky kterým...

Jak si to nepokazit u dámy? Nedělejte tyhle časté chyby, díky kterým v očích ženy klesnete

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Muži si o sobě často až příliš myslí. Mají pocit, že jsou alfa samci. Staví se do role největšího frajera na světě a jsou přesvědčeni, že se kolem nich točí zeměkoule. Mnohdy ale dělají věci, díky kterým u žen okamžitě ztrácí na atraktivitě. Které věci to jsou? A neděláte je náhodou i vy? V dnešním článku to můžete zjistit!

Dominance

Určitá dominance ženám na mužích sice imponuje, ale jak se říká – všeho moc škodí. Pokud se stavíte do role „kinga“, může vám to spíše uškodit, varuje web Men XP. Proto pozor na to, jestli to se svou rolí machra, který má všechno a všechny pod palcem, náhodou tak trochu nepřeháníte.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Neznalost

Ženy vedle sebe chtějí chlapa, který se vyzná. Touží po polovičce, která má přehled. A to třeba i v tom, jaký je rozdíl mezi rtěnkou a řasenkou. Nedělejte ze sebe neználka, který neví, co je tužka na oči a co lesk na rty. Nemusíte se stát odborníkem na dámskou kosmetiku, ale nevědět, na co je šampon, je podle webu Mzone v dnešní době zkrátka přes čáru.

Nezájem

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Je všeobecně známo, že ženy milují, když jim muž naslouchá. Třeba vás nezajímá, co měla na sobě Mirka z kanclu, ale určitě zvládnete alespoň předstírat zaujatost, co myslíte? Jakmile žena zjistí, že jdou její slova jedním vaším uchem tam a druhým hned ven, nebude se jí to líbit.

Absence humoru

Umět si udělat srandu klidně i sám ze sebe? To je v očích žen jedna z vlastností, kterou chtějí mít u muže svého života. Podle webu Cosmopolitan je absence humoru u muže hřebíček do rakve jakéhokoli vztahu. Kdo by chtěl mít vedle sebe bručouna, co se nikdy nezasměje?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Narcismus

Považovat sám sebe za výjimečnou osobu, být skoro až posedlý sám sebou a mít nepřekonatelně vysoké sebevědomí je vlastnost, kterou podle webu Thought Catalog ženy nesnáší, a takové jedince ve své blízkosti snesou jen s obrovským sebezapřením.

Zdroj: menxp.com, mzone.cz, Cosmopolitan.com, thoughtcatalog.com

Nikol Kolomazníková
Vždy pro mě bylo snazší navázat přátelství s muži než s ženami. Kamarádům jsem se stala vrbou i poradkyní, ať už jde o vztahy nebo tipy, co na sebe. Na webu Men.cz se věnuji módním trendům pro muže, tipům pro kutily a sem tam přihodím nějakou radu, která se ve vztazích mužů a žen neztratí.

Nejnovější příběhy