13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyJaké věty neříkat ženě v posteli?

Jaké věty neříkat ženě v posteli?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Milování patří k citlivým a soukromým činnostem. Pokud s partnerem začínáte a nevíte, jaké věty v posteli nikdy své partnerce neříkat, pak jste tady správně. Existuje celá řada vět, které se do postele nehodí. Je dobré se na tyto věty zaměřit, abyste se následně neztrapnili hned na začátku. Pochopitelně se podobná situace může stát i páru, který je spolu delší dobu.

Jaké věty neříkat ženě při milování?

Rozhodně není vhodné oslovit ženu během milování jiným jménem. Tato situace se v životě běžně stává. Zvlášť u lidí, kteří svým partnerkám nebývají věrní. V momentě, kdy se milujete se svou partnerkou, kterou následně oslovíte jiným jménem nastává problém, jenž nepůjde snadno vysvětlit. Dále se nesnažte porovnávat svou partnerku s jinými ženami. Převážně svými bývalými partnerkami. V žádném případě své partnerce nenaznačujte, že vaše bývalá přítelkyně byla při milování lepší. To platí i o porovnávání těla. Každá žena je něčím ojedinělá.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Nesrovnávejte tak prsa své partnerky s těmi, které měla vaše bývalá přítelkyně. Není vhodné se ptát partnerky ani na to, jestli už je hotová, či nikoliv. Neustále se dotazování toho, jestli je vaše partnerka už na samotném konci, je spíše na obtíž. Kromě toho následně bude vaše partnerka ztrácet chuť. Může dojít až k tomu, že milování ukončí předčasně. Musíte komunikovat mimo svou postel o tom, jak se to vaší partnerce líbí a jak ji dovést k vyvrcholení. Jakmile dojde k milování, musíte poznat, kdy se partnerka blíží k orgasmu a kdy nikoliv.

Nové polohy a experimentování? Buďte otevření

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Pokud vaše partnerka navrhne novou polohu nebo jiný druh experimentu, neptejte se jí, zda je normální. Zkuste si o tom prvně promluvit a jestliže vám její návrh nevyhovuje, slušně jí to naznačte. V žádném případě nekřičte, že to není normální, či jiné negativní fráze. Partnerku tím urazíte. Navíc vztah a milování je o komunikaci.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Na závěr jí nikdy nesdělujte, že je k ničemu. Jinými slovy často muži svým ženám v posteli říkají, jak jsou neschopné, protože se nedokážou odvázat, že se nehýbou, a připomínají tak v posteli spíše dřevo než ženu.

Nejnovější příběhy