13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůSportJamrichová vyřadila Češku, mladá Slovenka postoupila do 2. kola v Bratislavě

Jamrichová vyřadila Češku, mladá Slovenka postoupila do 2. kola v Bratislavě

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Talentovaná Slovenka si na další soupeřku musí počkat.

Turnaj ITF Czech Open – Bratislava
Dvouhra žen – 1. kolo:

Renáta Jamrichová (SR) – Dominika Šalková (ČR) 7:5, 6:1

Čtěte také:

Má vaše jízdní kolo správné sedlo, které vám vyhovuje a umožňuje jet „naplno“?

Talentovaná slovenská tenistka Renáta Jamrichová postoupila do 2: kola dvouhry na ITF turnaji J&T Banka Czech Open v bratislavském NTC. V úvodním kole zdolala Češku Dominiku Šalkovou 7:5, 6:1.

Její další soupeřkou bude vítězce souboje mezi českou kvalifikantkou Denisou Hindovou a šestou nasazenou Rumunkou Jacqueline Cristianovou.

Pouze 15letá Jamrichová v září na turnaji EMPIRE Women’s Indoor v Trnavě hned při svém prvním startu mezi ženami postoupila do čtvrtfinále.

Jamrichová proti Šalkové nezachytila ​​úvod zápasu.

„Ani jsem se nenadála a za pět minut bylo 0:3. Pak jsme si obě drželi servis, ale už to nebyly tak jasné gemy. Víc jsem se rozehrála, výměny byly vyrovnanější a vyrovnanější.

Dokázala jsem si vzít ztracený servis zpět a vyrovnala jsem na 5:5. V těžkém jedenáctém gamu jsem ji brejkla a dopodávala jsem na 7:5. Bylo to trošku io štěstí, ale také o mé dobré hře. To, že jsem nakonec vyhrála i první set, bylo super.

Dominika je kvalitní soupeřka, byl to náš první vzájemný duel. Má výborný servis. Já jsem se dnes také mohla spolehnout na své podání. Myslím si, že to byl kvalitní zápas,“ uvedla Jamrichová pro oficiální webovou stránku Slovenského tenisového svazu.

Nejnovější příběhy