13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůSportKlíční kost jí navlekly jako korálky. Nejasnosti kolem Ledecké pokračují

Klíční kost jí navlekly jako korálky. Nejasnosti kolem Ledecké pokračují

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Lyžařka se vzdá peněz ve prospěch talentovaných dětí.

Tahanice kolem reprezentační smlouvy Ester Ledecké pokračují. Závodníka si chce sezónu financovat sama.

Český svaz předložil trojnásobné olympijské šampionce návrh kontraktu a dal jí ultimátum k podpisu do konce roku.

Čtěte také:

Má vaše jízdní kolo správné sedlo, které vám vyhovuje a umožňuje jet „naplno“?

Petra Vlhová a kompletní kalendář sezóny 2022/2023
Kritizoval také postup, kdy nerespektovala svazového partnera v oblasti automobilů a prezentovala svého vlastního.

Zástupci lyžařky však nereagovali.

„Ester odmítá jakékoli ultimáta ze strany svazu lyžařů. Pokud chtějí získat její marketingová práva, bude to muset být formou vzájemné dohody obou stran a ne nutná podmínka k uzavření smlouvy,“ uvedl její tým.

Obchod s právy
Ester Ledecká se k celé kauze vyjádřila na sociálních sítích. „Navrhla jsem svazu, že se vzdám podpory ve prospěch talentovaných dětí a mládežnických trenérů.“

Svaz jí nabízel za čtyřleté období nárůst o 20 milionů korun (815 000 Eur), pokud by získal nového generálního či hlavního partnera. Úkolem úspěšné lyžařky a snowboardisty by byla jeho propagace.

„Za slíbené peníze požadují od Ester marketingová práva (včetně osobních), se kterými by mohli dále obchodovat,“ namítá tým.

V případě konfliktu mezi partnery svazu a Ledecké, by musela závodnice ustoupit. Podobný střet zájmů se rýsuje v oblasti aut, kde novým partnerem organizace je Audi a lyžařka propagovala značku BMW.

„Už na jaře jsme ji několikrát informovali, že od sezóny 2022 bude mít svaz lyžařů nového partnera v oblasti automobilů a požádali jsme ji, aby tuto exkluzivitu respektovala.

V červnu si vybírala konkrétní typ vozu včetně barvy,“ uvedl pro sport.cz šéf alpských disciplín David Trávniček. Nakonec česká reprezentantka zvolila jinou značku.

Závodit bude
Ester Ledecká fanoušky ujišťovala, že soutěžit pod národní vlajkou bude i nadále. Svaz avizoval, že jí nebude bránit, aby se závodu Světového poháru zúčastnila.

Nejnovější příběhy