13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeKrachuje vám vztah? S těmito tipy ho můžete zkusit zachránit

Krachuje vám vztah? S těmito tipy ho můžete zkusit zachránit

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Máte pocit, že váš vztah jde do kytek? Už to mezi vámi není takové, jaké to bývalo dříve? Chcete-li váš vztah zachránit (protože kde je psáno, že to vždycky musí být žena, kdo věci slepuje dohromady), pak vám naše rady pomohou.

Partnerka není samozřejmost

Můžete spolu být třeba deset let, ale nikdy svoji partnerku nemůžete brát jako samozřejmost. Žijete v domnění, že o ni nemůžete přijít? Že vás nikdy neopustí? No abyste se, pánové, šeredně nepřepočítali. Ženy jsou nevyzpytatelná stvoření a může se stát, že až jednoho dne přijdete z práce domů, vaše milovaná tam nebude. Projevte proto své partnerce trochu vděku. Jen ať vidí, že s ní počítáte, ale neberete ji jako jasnou věc.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Komunikace je základ

Je to jeden z pilířů, na kterých stojí vztah. Tak to prostě je. Pokud se váš vztah dostal do bodu, kdy sice sedíte vedle sebe, ale každý držíte v ruce telefon a mluvíte spolu jen tehdy, kdy zrovna řešíte, co si dáte k večeři, pak máte problém. A ten je třeba řešit.

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Ženy potřebují mluvit. Chtějí se svěřovat a očekávají, že je budete poslouchat. A co víc, že jim na to třeba řeknete svůj názor. Možná vás její povídání bavit nebude, ale občas je třeba zatnout zuby a vydržet.

Probuďte v sobě romantika

Každá žena je v hloubi duše romantička. A ta, která tvrdí, že ji romantika ani trochu nebere, jednoduše kecá. Cesta k záchraně vztahu může vést i tou cestou, kdy ze sebe tu a tam uděláte romantika každým coulem. Květina, něco malého jako pozornost, oblíbená čokoláda nebo pozvání na večeři? Vás to nezabije, žena se bude tetelit blahem a vztahu to jedině prospěje.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Dopřejte jí pozornost v sexu

I sex je věc, bez které se zdravý a fungující vztah neobejde. Muži ale mají tendence upřednostňovat své zájmy, zatímco ženy zase mají tendence své potřeby upozadit. To je cesta do pekel. Proto své partnerce dopřejte v posteli pozornost, pořádně ji rozmazlete a uvidíte, jak se vám za to odvděčí. Nejen za dveřmi ložnice, ale celkově spokojeností ve vztahu. A o ten přece jde.

Nejnovější příběhy