13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeLež nepatří nikam, natožpak do postele. Přesto tyto věty slyšel určitě každý

Lež nepatří nikam, natožpak do postele. Přesto tyto věty slyšel určitě každý

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Postelové lži sice partnera potěší, ale pouze po krátkou dobu. Jakmile na to přijde, bude to považovat za jakousi zradu, což je pochopitelné. Vztah je z větší částí o komunikaci. To platí i o milostných hrátkách a milování. Pokud nebudete s partnerem komunikovat, pak nikdy nepřijde na to, co se vám v posteli líbí, a jakákoliv postelová lež mu spíše ublíží. Opět to platí jak pro muže, tak pro ženy. Převážně novému partnerovi nebo partnerce říkáme, jak je v posteli tou nejlepší osobou za celou milostnou historii. Je tomu ale ve skutečnosti tak?

Postelová lež? Rozhodně nepatří do vztahu!

S různými mýty se setkáváme i u všeobecného tématu, co se týče milování. K uspokojení ženy je potřeba mít velký nebo široký penis. V momentě, kdy člověk dovrší 40 let, sexuální život končí. Tyto a mnoho dalších klišé frází jsou pouhými mýty. Nyní se ale pojďme podívat na postelové lži. K těm nejčastějším patří klasická věta, jež partnera vychvaluje v tom, že právě on nebo ona je nejlepší osobou, kterou kdy člověk měl v posteli. Ve chvíli, kdy přijde nový partner, uslyší tuto stejnou větu zase on nebo ona.

Je potřeba ale říkat pravdu. Nebojte se říct, že je v posteli třeba skvělým partnerem nebo partnerkou, ale mohlo by to být ještě lepší. Zkuste to ovšem říct citlivě a snažte se pomocí komunikace docílit toho, že po uplynutí určité doby tuto větu již slýchat nebude. Neříkejte něco, co nemyslíte příliš vážně, svému partnerovi nebo partnerce. Ženy by neměly ani předstírat orgasmus. I tato postelová lež vám může poškodit váš vztah. K dalším častým postelovým lžím patří věta, že ho má váš partner velkého. To platí i o mužích, kteří říkají, že jsou prsa partnerky dostačující. Přitom jsou celý svůj milostný život zvyklí na větší poprsí.

Postelové lži mohou za poškození vztahu

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Jakákoliv postelová lež může za poškození vztahu. Co si budeme namlouvat, sex je ve vztahu důležitý. Bez něho se žádný vztah neobejde. Pokud nefunguje, není to důvod k rozchodu. Jen je potřeba sexuální život řešit, a to například komunikací. Jestliže ani to nepomůže, teprve poté přichází na scénu další řešení v podobě toho, zda spolu dva zůstanou, či nikoliv. Určitě se ale nesnažte svému protějšku v posteli lhát jen kvůli tomu, aby měl radost. Dříve nebo později na to přijde, jak varuje web Prozeny.cz.

Zdroj: Prozeny.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy