13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůSportLos osmifinále Evropské ligy: Podívejte se, ke komu se dostal Manchester United...

Los osmifinále Evropské ligy: Podívejte se, ke komu se dostal Manchester United nebo Arsenal

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

V osmifinále Evropské ligy se proti sobě postaví Arsenal Londýn a Sporting Lisabon. Podívejte se spolu s námi na dny, kdy se proti sobě postaví jednotlivé týmy.

Je zcela jasné, že na fotbalovém stadionu bude opravdové dusno. Losování proběhlo poslední únorový pátek ve švýcarském Nyonu, píše anglický portál The Guardian. Lídr anglické Premier League byl vítězem skupiny mezi nasazenými týmy, Sporting byl vylosován jako nenasazený účastník play-off.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Na řadu přijde i Ukrajina

Čtěte také:

Má vaše jízdní kolo správné sedlo, které vám vyhovuje a umožňuje jet „naplno“?

Lídr nizozemské Eredivisie Feyenoord Rotterdam se slovenským obráncem Dávidem Hanckem v sestavě se utká se Šachtarem Doněck. Ukrajinský zástupce přešel v play-off přes Stade Rennes až v jedenáctigólovém rozstřelu.

Nesmí se potkat dva týmy ze stejné země

FC Sevilla, rekordní šestinásobný vítěz soutěže, se utká s Fenerbahce Istanbul. Základním, a především velmi významným omezením tohoto roku při losování bylo, že se nemohou potkat týmy ze stejné země a tyto týmy proti sobě nesmí bojovat, píše web The Mirror. První duel osmifinálové série je na programu ve čtvrtek 9. března 2023, odveta bude následovat o týden později.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Finále se zhostí Maďarsko

Finále Evropské ligy se uskuteční 31. května v Budapešti. Jak Maďaří avizují, jejich přípravy jsou v plném proudu a nic neponechají náhodě. Důraz bude kladen především na bezpečnostní opatření.

Losování osmifinále Evropské ligy 2022/2023

V následujících měsících se tedy můžeme těšit na opravdu zajímavé zápasy, kdy se proti sobě postaví následující týmy, které na své stránce uvedl portál The Mirror:

Union Berlín – Union Saint-Gilloise

FC Sevilla – Fenerbahce Istanbul

Juventus Turín – SC Freiburg

Bayer Leverkusen – Ferencváros Budapešť

Sporting Lisabon – Arsenal Londýn

Manchester United – Betis Sevilla

AS Řím – Real Sociedad San Sebastian

Šachtar Doněck – Feyenoord Rotterdam

Kalendář Evropské ligy 2022/2023

Přinášíme rozpis jednotlivých termínů těch nejdůležitějších zápasů:

9. března: první zápasy osmifinále

16. března: odvety osmifinále

17. března: losování čtvrtfinále a semifinále

13. dubna: první čtvrtfinálové zápasy

20. dubna: čtvrtfinálové odvety

11. května: první semifinálové zápasy

18. května: odvety semifinále

31. května: finále (Budapešť/Německo)

Zdroje: The Mirror, The Guardian

Michaela Hanelová
Muži mají často jiné zájmy než ženy. Pochopit je není pro ženy vždycky tak snadné, jak by si přáli, a mohou si tak oproti ženám připadat méněcenní a nepochopení. Svými texty na serveru Men.cz ráda otevřu mužské hlavy a pokusím se nastínit jejich skutečné zájmy a myšlení.

Nejnovější příběhy