13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeMilenecký vztah aneb riziko jako lákadlo

Milenecký vztah aneb riziko jako lákadlo

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Milenecký vztah neboli nevěra je považována za hřích. Pokud ve vztahu nejste šťastní, je mnohem jednodušší se druhé polovičce svěřit a začít napravovat chyby. Velké množství lidí má ovšem strach, protože již mají vybudované určité zázemí, o které nechtějí přijít, a tak si hledají tzv. bokovku, kterou si udržují jen jako milenecký vztah. Proč lidé podvádějí? Seznámíme vás s nejčastějšími důvody.

Nespokojenost ve vztahu aneb když už člověk není šťastný

Pokud jste fungovali ve vztahu, ve kterém jste nebyli šťastní, pak jste hledali povyražení někde jinde. Ačkoliv je nevěra hříchem, vždy je potřeba vyslechnout si obě strany. Proč došlo k nevěře a může za to vždy člověk, který nevěře podlehl? Na víně může být i partner, který byl podveden. Ze začátku je vztah plný elánu a lásky. Člověk se o druhého zajímá, ptá se, jak se má nebo jak bylo v práci. Jedná se o jednoduchou otázku, která vždy vaši polovičku potěší. Časem se ale vše mění. Přijdete domů a neslyšíte pomalu ani pozdrav, natož výše uvedenou otázku. Nejspíš nedostanete ani pusu od svého protějšku, tak se cítíte pod psa.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Je to pochopitelné. Představte si, že se v daný moment seznámíte s osobou, která vám tyto chybějící otázky bude pokládat. Ať už půjde o kamaráda vaši kamarádky nebo kamaráda. U mužů naopak o kamarádku nebo kolegyni, popřípadě kolegu, rázem zjistíte, že se můžete cítit opět šťastní. V určitý okamžik ani nemyslíte na to, že to tato osoba může dělat jenom kvůli tomu, aby vás dostala. Máte pocit, že je život opět hezčí, protože vám nově objevená osoba dává to, co vám doma chybí. Uteče několik dnů nebo týdnů a z kamaráda nebo kamarádky je milenecký vztah, který se snažíte před svou polovičkou, která se nachází doma, utajit. Co z toho plyne? Že častým důvodem nevěry bývá to, zda se člověk ještě cítí být ve vztahu šťastný, či nikoliv.

Sexuálně nevyhovující partner nebo partnerka

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Vše vám ve vztahu funguje… Až na milování? Očekáváte od toho druhého něco jiného nebo v posteli provádí hrátky, které se vám příliš nelíbí? Jinak jde o člověka, který vám v životě maximálně vyhovuje, protože se o všechno postará? S největší pravděpodobností začnete vyhledávat sexuální milování a hrátky jinde. Tady se ovšem jedná o hřích, protože milování je převážně o komunikaci. Ani ten nejlepší člověk nemůže mít ponětí o tom, co se vám líbí a co vám naopak vadí. Je to pochopitelné. Komunikace je základem úspěchu a je na ní postaven prakticky celý vztah. Nevyhledávejte milostný vztah, ale raději se zaměřte na ten, který máte doma.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Vždy je ale lepší si s člověkem promluvit, popřípadě jej opustit, než ho několik týdnů, měsíců nebo let podvádět. Převážně ve chvíli, kdy nemáte s protějškem prakticky žádné zázemí a jen si sbalíte svých pár švestek. Nesnažte se nikoho tahat za nos. Výše uvedené dva důvody jsou těmi nejčastějšími, budeme-li se bavit o nevěře.

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy