13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeMilování s kamarádkou bez závazků? ANO, ale má to svá pravidla!

Milování s kamarádkou bez závazků? ANO, ale má to svá pravidla!

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Příliš často se scházíte se svým kamarádem nebo kamarádkou? Mysleli jste si, že neexistuje přátelství mezi ženou a mužem? Postupem času se váš názor změnil, protože jste toho jasným důkazem, že takové přátelství může existovat? Ovšem jen do chvíle, dokud se toto přátelství nepromění v přátelství s výhodami. I to se čas od času může stát. Víte, že by to vztah pokazil, a tak zůstáváte přáteli, jen s tím rozdílem, že se občas pomilujete? Jak takové přátelství může fungovat?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jak může fungovat přátelství s výhodami

V první řadě je potřeba si vyjasnit, jak často takové přátelství budete provozovat. Máte v plánu se milovat pokaždé, co se uvidíte? Pak se dříve nebo později jeden z vás zamiluje. V momentě, kdy se do přátelství s výhodami začnou zapojovat city, bude jeden z partnerů na toho druhého žárlit. Následně hrozí nejenom odmítnutí, ale i nenávratné poškození přátelství. Není tedy dobré mít spolu sex pokaždé, co se vidíte. Stanovte si jasná pravidla. Pravidla musí být pevně daná. Jedině tak bude toto přátelství fungovat.

Dále si promluvte o tom, zda má vaše kamarádka nebo kamarád jen jednoho člověka s výhodami nebo jich má více. Jde o pohlavní nemoci. Jestliže žena nebo muž provozuje sex s více osobami, snadno se můžete dostat do nemalých problémů, jež se týkají pohlavních nemocí. Pokud vám protějšek odpoví, že sex provozuje s více osobami, je to jasný důvod vedoucí k odmítnutí. Raději s takovou osobou i nadále zůstaňte jen přáteli. Dalším pravidlem je ochrana. Kondom nebo antikoncepce je zde základem.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Miminko do přátelství nepatří

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Představte si, že by žena otěhotněla. Jak by se dále tato situace řešila? Jde o dva lidi, kteří jsou pouze přáteli, nikoliv partneři ve vztahu. Takové přátelství by dítě mohlo poškodit. Začaly by hádky plné výčitek, kdo s tím začal apod. Ochrana je tedy na prvním místě, jak varuje web Idnes.cz.

Zdroj: Idnes.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy