13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeMitsubishi nakonec v Evropě nekončí, chystá dva nové modely

Mitsubishi nakonec v Evropě nekončí, chystá dva nové modely

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Výrobu zajistí alianční Renault.

Nad japonskou značkou Mitsubishi se v Evropě začalo loni smrákat. Napětí mezi importéry i prodejci se vystupňovalo poté, co vedení automobilky oznámilo, že už na starém kontinentu neuvede žádný nový model.

Potom přišel facelift kompaktního SUV Eclipse Cross, který dostal plug-in hybridní pohon. Odůvodnění bylo, že se nejedná o nový, pouze modernizovaný stávající model.

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Jak se ukazuje, ani ten nebyl poslední novinkou pro dožití Mitsubishi v Evropě. Aktuálně se totiž mluví o dvou nových modelech, které přijdou v roce 2023. Aby si japonská automobilka neprotirečila, situaci vyřešila šalamounsky.

Nadále platí, že vývoj dalších Mitsubishi je pro Evropu zastaven, jelikož značka se chce soustředit primárně na trh v zemích jihovýchodní Asie, kde se jí daří nejlépe.

Se situací v Evropě však pomůže Renault, který se postará o výrobu dvou avizovaných novinek. Které to budou, zatím není známo, stejně ani na kterých vybraných trzích v Evropě japonská značka zůstane.

„Společnost Mitsubishi Motors vítá modely od Renaultu pro evropský trh as nimi i nové zákazníky. V současnosti společnost realizuje strukturální reformy v Evropě. Naše rozhodnutí zmrazit vývoj nových automobilů pro evropský trh oznámené v červenci 2020 nám nyní poskytne řešení nabízející nové produkty vyvinuté i vyrobené v Evropě,“ uvedl Takao Kato, generální ředitel Mitsubishi Motors.

Než avizované novinky přijdou, Mitsubishi si bude muset vystačit se třemi modely – Eclipsem Cross PHEV v prodeji od května 2021, malým Space Starem a pick-upem L200. Nejoblíbenější modely ASX a Outlander kvůli emisním limitům i věku pomalu končí.

Nejnovější příběhy