13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeMódní přešlapy, kterých se muži často dopouští

Módní přešlapy, kterých se muži často dopouští

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Stále více mužů dbá na svůj zevnějšek. A je to tak samozřejmě v pořádku. I muži se chtějí líbit a je správné, že se zajímají o módu. Mnohdy se ale právě v módě dopustí zbytečných přešlapů. Chcete-li mít jistotu, že se žádného módního faux pas nedopustíte, odhalte nejčastější chyby v následujících řádcích.

Nemáte přehled o svém stylu

Ne nadarmo se říká, že by se člověk měl najít. Platí to v životě obecně a uplatnit to lze i v módě. Zkrátka musíte mít přehled o tom, co vám sluší a co naopak ne. Co vám sedí, jaké střihy vám padnou a kterým je naopak lepší se vyhnout.

Nosíte potrhané džíny

Pokud vám ještě není „náct“, ale věkově se blížíte ke třicítce (nebo už jste tento životní milník dokonce překročili), pak na tenhle módní výstřel zapomeňte. Džíny jsou sice základem každého šatníku, nicméně muž okolo třicítky už by měl nosit něco konzervativnějšího. Potrhané džíny nechte mládeži.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Obouváte nedospělou obuv

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Že to zní zvláště? Možná ano. Stejně tak zvláštně ale na vás vypadají boty, které působí, jako byste si je omylem půjčili od mladšího bratra. Mluvíme zde o různých skejťáckých keckách, které působí nedospěle a mladistvě. Na chlapcích pod dvacet možná vypadají slušivě, na vás tak akorát směšně.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Nosíte pořád to stejné

A tím nemyslíme, že si týden nevezmete jiné tričko a džíny nosíte měsíc. Myslíme tím, že jste za posledních třeba 5 až 10 let nezměnili svůj styl. Pořád se oblékáte jako ještě v době, kdy jste chodili na střední školu. Možná jste tím upadli do určitého pohodlí, ale nechtělo by to změnu?

Díky batohu vypadáte jako školák

Nosíte batoh? Asi je to praktické a pohodlné, ale z módního hlediska zároveň úplně špatně. Díky batohu na zádech na druhé působíte dojmem přerostlého školáka, což určitě není ten dojem, který chcete vyvolat. Taška přes rameno z kvalitního materiálu bude mnohem lepší, zkuste to.

Nejnovější příběhy