13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeNa co se připravit po ročním soužití s partnerem?

Na co se připravit po ročním soužití s partnerem?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Co si budeme povídat, na začátku vztahu budete mít růžové brýle, přes které uvidíte svého partnera nebo partnerku jako úžasnou osobu. Teprve po roce společného soužití si začnete uvědomovat, že růžové brýle jsou pryč, a vy tak rázem začnete svůj protějšek vnímat svýma očima. Čeho si začnete všímat po ročním soužití se svým partnerem?

Na co budete po roce soužití narážet?

Ze začátku vám mohou zlozvyky a návyky druhé osoby připadat sexy. Jakmile ale společně začnete bydlet, postupem času si uvědomíte, že vám dané zlozvyky a návyky naopak začínají vadit. Může se jednat o skřípání zubů, chrápání nebo neustálé chození do lednice v nočních hodinách. Vy kvůli konkrétním návykům a zlozvykům budete méně spát, což je pochopitelné. Ve chvíli, kdy budete chtít se svým protějškem mluvit, začne vám vyčítat, že na něm nebo na ní hledáte chyby a proč tedy udržujete vztah. Začnou první velké hádky, a to vše kvůli úplným zbytečnostem.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Rok trvá poznávání osoby. Poznáte jeho návyky a zlozvyky, ale i jeho silné stránky, které se vám naopak zase po roce společného bydlení začnou líbit. Je potřeba myslet na to, že růžové brýle budete mít pokaždé, co vstoupíte do nového vztahu. Jde o normální vztahový proces. Nemůžete plnohodnotně poznat člověka za dva nebo tři měsíce. Kromě zlozvyků a návyků se seznámíte také s životním režimem a tempem daného člověka. Co dělá v domácnosti a jaké má celkové tempo? Pomáhá vám osoba s domácími činnostmi? Udělá to hned a rychle, nebo až za týden a pomalu?

Vztahy s rodinou a trávení volného času

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Za dva měsíce nepoznáte ani to, jaké má váš protějšek vztahy se svou rodinou. Podle vztahu s rodinou následně můžete vyhodnotit, jak se bude chovat k vám. Řve po svých rodičích? Pak počítejte s tím, že začne dříve nebo později řvát i po vás. Rok vám stačí i k tomu poznat, jak tráví volný čas. Chodí příliš často na pivo se svými přáteli? I takové detaily vám začnou později vadit. Z počátku to nevnímáte, protože máte zamilované oči. To platí i o protějším pohlaví. Chodí žena často na kosmetiku s kamarádkami nebo se bavit?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Říká se, že první rok společného života je tím nejkrásnějším. To, zda váš vztah vydrží, či nikoliv ukážou další dny, týdny nebo měsíce, popřípadě roky. Na každém vztahu se ale musí pracovat, jak píše web Prozeny.cz.

Zdroj: Prozeny.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy