13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyNechcete si každý měsíc kupovat nové boty? Pak o ně pečujte s...

Nechcete si každý měsíc kupovat nové boty? Pak o ně pečujte s láskou!

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Pokud byste rádi prodloužili životnost některých věcí, pak je důležité se zaměřit na péči o ně. Jedině pomocí kvalitní péče mohou vaše věci vydržet déle. To platí i u bot. Myslíte si, že vaše boty nevyžadují žádnou péči? Pak se dopouštíte jedné z největších chyb. Jak pečovat o boty, aby vám déle vydržely?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Pečujte o boty jako o svého partnera

Boty je potřeba chránit před vlhkostí. Pokud máte v domácím prostředí boty skladovány na vlhkém místě, každým dnem této věci nevědomky snižujete životnost. Je to pochopitelné, protože vlhkost botám škodí. Jestliže se tohoto problému chcete zbavit, pak vyhledejte pro své boty takové místo, které je suché a bez jediné známky vlhkosti. Pomocí suchého místa totiž dokážete prodloužit životnost svých bot. Dále je důležité se vyhýbat místům, kde se práší. Boty by měly být skladovány na místech bez prachu. Ideálním místem je například uzavíratelný botník. I boty potřebují dýchat. Plastové ani kartonové krabice neumožňují správnou cirkulaci vzduchu, jak uvádí internetový obchod Footshop.cz.

Prach je jedním z největších nepřátel vůbec, protože připravují vaše boty o výraznou barvu. Kromě toho jim prach škodí, a tak opět dochází ke snížení životnosti. Boty by se měly udržovat neustále čisté. To se netýká jenom prachu. Zašpinit si je můžete i venku za nepříznivého počasí. Jakmile přijdete domů, zkuste alespoň pár minut věnovat svým botám. Uvidíte, že se vám to z dlouhodobého hlediska vyplatí. Jak ale botám dopřát maximální možnou péči, a prodloužit jim tak životnost?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Prostředky na boty

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

V neposlední řadě se zaměřte na prostředky, jež jsou určeny na boty. Ty pomohou botám vrátit jakýsi život. Mimo jiné díky prostředkům na boty prodloužíte životnost bot, a tak vám vydrží déle. Koneckonců, nikdo přece nechce kupovat každý měsíc nové boty. Pokud máte možnost se těmto procesům vyhnout, pak to určitě udělejte a zkuste svým botám dopřát péči, kterou si zaslouží.

Zdroj: Footshop.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy