13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeNejčastější chyby, kterých se muži dopouští při snaze sbalit ženu

Nejčastější chyby, kterých se muži dopouští při snaze sbalit ženu

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Muži mají kolikrát pocit, že jsou mistři světa ve flirtování a ve snaze dostat ženu tam, kam potřebují. Sbalit ženu ale nemusí být nutně tak jednoduchý úkol, jak si mnozí pánové myslí. Velmi často se totiž dopouští chyb, díky kterým na něžnou květinku rozhodně dojem neudělají.

Sprostá mluva ženy nerajcuje

Myslíte si, že když před dámou budete vytahovat sprosté vtípky z rukávu a posypete ze sebe jeden hulvátský výraz za druhým, že vám padne k nohám? Chyba. Ženy nemají tak zvrácený humor jako většina pánské populace a rádoby drsná fasáda ukrytá za slovník hodný dlaždiče je vážně netankuje.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Vlezlost, která nezná meze

Ženám sice imponuje, když se o ně muži zajímají, vyhledávají jejich společnost a dávají jim najevo, že po nich touží. Jenže všechno má své meze, pánové. Pokud za vysněnou dámou slídíte a jste až přehnaně vlezlí, bude to mít spíše opačný efekt. Přílišná dotěrnost vám může být tak akorát na škodu, není rozumné se na ženskou lepit.

Pozornost věnovaná postavě – zde můžete narazit

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Co si budeme povídat – muži si zkrátka vybírají podle postavy. Je super, že se s vámi dala do řeči sympatická žena, která má luxusní figuru, ale když budete svoji pozornost až příliš upínat právě na její postavu, dá vám co nevidět košem. Ženám sice lichotí, když jim muži pochválí pěkný zadeček nebo luxusní výstřih, ale nic se nemá přehánět. Chcete snad mít nálepku úchyla? To těžko…

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Dlouhé pohledy do očí

Oční kontakt – otřepaná balicí fráze. Funguje to, když to umíte. I obyčejný pohled dokáže dostat ženu do varu, to se spolehněte. Pokud na ni ale budete dlouze vejrat, bude jí to spíše nepříjemné. Pohled do očí může navnadit, vzrušit, utužit vzájemnou blízkost. Ale dlouhé zírání způsobí akorát tak to, že ženu zaženete do kouta a ona vám uteče.

Nejnovější příběhy