13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeNestyďte se za odmítnutý sex! Toto jsou bezesporu ospravedlňující důvody

Nestyďte se za odmítnutý sex! Toto jsou bezesporu ospravedlňující důvody

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Povíme si, kdy je dobré odmítnout sex. Opět není důležité, o jaké pohlaví se jedná. Ačkoliv podle statistik častěji odmítají sex ženy, protože k tomu mají své důvody, čas od času se to může stát i muži. Povíme vám ovšem několik důvodů. Některé z nich platí převážně pro ženy. Řeč je například o bolestivém milování. Na druhou stranu jej mohou zažít i muži, kteří mají problémy se svým pohlavním orgánem. Nyní se ale pojďme podívat na jednotlivé důvody.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Kdy je dobré odmítnout milování? Do ničeho by se člověk neměl nutit

Jde o bolestivý sex. Z větší části se to týká žen. Ty mohou mít problémy s vaginální suchostí, citlivostí nebo se svým zdravotním stavem po porodu. Občas se ale bolestivý sex může dotýkat i mužů. To platí v případě, kdy muži mají problémy se svým pohlavním orgánem, který je natolik bolestivý, že jim neumožňuje dokončit milostné hrátky. Ať jde o jakýkoliv důvod a muže nebo ženu, bolestivý sex není v pořádku. Je to bezesporu smysluplný důvod odmítnout svého partnera nebo partnerku, jak podotýká server Novinky.cz.

Platí to také ve chvíli, kdy jde o svědění, pálení, nepříjemnou bolest nebo otok. Opět to platí jak pro muže, tak ženy. I tyto záležitosti povedou k tomu, že milostné hrátky budete muset v konečném důsledku odmítnout. Jste zodpovědným mužem nebo zodpovědnou ženou a ještě netoužíte po miminku? Partnerka ale nebere antikoncepci kvůli zdraví? Rádi byste si užili společně? Toužíte po tom oba, ale v šuplíku nemáte ani jeden kondom? Pokud jste zodpovědní, pak si udělejte radost jiným způsobem, ale na pohlavní styk zapomeňte. K oplodnění mnohdy postačí i jediná kapka, kterou nemusí člověk uhlídat.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Sex jako manželská povinnost

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Manželka má podezření po odmítnutí, že máte jinou ženu, a tak se pouštíte do milostných hrátek, abyste ji ujistil, že tomu tak není? Sex by se neměl považovat za manželskou povinnost nebo důkaz toho, že její řeči jsou čisté nesmysly. Pokud nemáte jako muž náladu na milostné hrátky, měla by to vaše žena pochopit a nenutit vás do tohoto aktu. I ženy odmítají milování. Máte stejné nároky a práva jako žena. V momentě, kdy odmítne vaše žena, opět byste ji jako muž neměli do sexu nutit. Z určitého úhlu pohledu se to dá považovat za jakousi formu násilí. Jde o její nebo vaše tělo. Jinými slovy: NE znamená NE!

Zdroj: Novinky.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy