13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeOblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Slova občas bolí více než cokoliv jiného. To, co člověk řekne, už nejde vrátit, a tak je potřeba se slovy jednat opatrně. Jde často o slova, která jsou použitá během hádky nebo výměny názorů. I přesto se doporučuje nejprve přemýšlet, než se člověk rozhodne konat.

Jaká slova od mužů dokážou ženu vždy negativně rozpálit?

Slovo ,,vážně“ dokáže ženu naštvat. Muži toto slovo totiž umí použít v takovém kontextu, který není příliš lichotivý. Dojde k hádce a žena se zeptá, jestli to muž myslí vážně. Často to může být použito při porovnání s bývalou partnerkou. Má bývalá partnerka v tomhle byla tedy lepší. Ano, myslím to smrtelně vážně. Kombinace, která dokáže položit nejeden vztah. Právě tady je lepší nejprve přemýšlet a následně až sdělit něco, co ženu neurazí ani nepoloží.

Dalším slovem nebo větou je jednoduchá fráze. Tou je ,,jsi hloupá“. I tato krátká věta dokáže ženu potrápit a urazit. Následně tuto větu žena muži připomíná i několik dnů po sobě. Je to pochopitelné. Podobně je na tom i věta ,,jsi slepice“. Tato věta je mnohdy horší než výše uvedená věta ,,jsi hloupá“. Ačkoliv i ženy umí naštvat muže, je potřeba být chytřejším a ustoupit. V žádném případě se nehádejte. Jak jsme již uvedli na začátku tohoto článku, věty nebo slova nelze vrátit. V našich srdcích zůstávají relativně dlouhou dobu.

Nechci mít s tebou už nic společného

Poslední větou je věta ,,nechci mít s tebou už nic společného“. Tuto větu také rovněž často muži používají vůči ženám. Použijí ji v momentě, kdy jsou vytočení, protože je daná situace dostala do nepříjemné situace a oni nevědí, kudy kam, a tak použijí právě výše uvedenou větu. To bývá problém. Pochopitelně však každou ženu rozpálí jiná slova, jak uvádí internetový portál Femina.cz.

Zdroj: Femina.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy