13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeOblíbené zahraniční módní značky, na které narazíte i v České republice

Oblíbené zahraniční módní značky, na které narazíte i v České republice

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Každý se rád dobře obléká, a to bez ohledu na to, jestli se jedná o ženu nebo muže. Svět luxusních značek je obrovským fenoménem po celém světě. V dnešní době si mnoho světových značek oblečení mohou dovolit i lidé žijící ve střední třídě. Jaké světové módní značky patří k těm nejčastěji vyhledávaným? Budete se divit, jaké známé značky patří k oblíbeným i v České republice.

Jaké známé světové značky v odvětví módy jsou oblíbené?

Gucci – První módní světovou značkou je značka Gucci. Její kořeny sahají do Itálie, kde začala svou výrobu převážně oděvních produktů. Značka Gucci se věnuje převážně koženým produktům. Neznamená to ovšem, že si u nich nepořídíte i jiné oděvní produkty. Vlastníkem společnosti je francouzská společnost Kering. Na produkty značky Gucci můžete narazit i v České republice. Jen je potřeba vědět, že si za věci této značky připlatíte relativně vysoké finance.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Calvin Klein – Jméno této značky je zároveň i jménem jejího autora a majitele. Jde o amerického módního návrháře pocházející z rodiny maďarského emigranta. Svět dokázal dobít převážně díky skvěle vypadajícímu oblečení, jež se zaměřuje jak na muže, ženy, tak i děti. Jde o minimalistický styl oblékání, u kterého umí kombinovat výběr barev. To je také důvod, proč se mu přezdívá mistr barev.

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Guess – Guess je americkou oděvní společností, která se ovšem zaměřuje mimo jiné i na různé doplňky, mezi které patří například šperky nebo hodinky. Pořídit si můžete i parfémy této luxusní značky. Krásně vypadající oblečení se prodává téměř po celém světě, a to včetně České republiky, kde patří mezi relativně dostupné zboží. Její kvalita je ovšem nepopsatelná. Společnost se zaměřuje nejenom na skvěle vypadající oblečení, ale také na prvotřídní kvalitu.

Giorgio Armani – Poslední módní značkou, kterou vám představíme, je Giorgio Armani. Tentokrát jde ovšem o italského módního návrháře a podnikatele. Zároveň se tento člověk může pyšnit titulem jednoho z nejznámějších a nejúspěšnějších světových módních návrhářů vůbec. Díky svému oblečení a značce se dokázal prosadit prakticky ve všech odvětvích módy.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jak si můžete všimnout, světových módních značek existuje relativně velké množství. Výše uvedené patří k těm nejznámějším a nejoblíbenějším, a to i v České republice. Luxusních módních značek existuje mnohem více. Ty už se však neprodávají po celé České republice, ale jen na určitých místech. Příkladem je i Louis Vuitton.

Nejnovější příběhy