13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeOdmítla vás? Naučíme vás na odmítnutí reagovat jako gentleman

Odmítla vás? Naučíme vás na odmítnutí reagovat jako gentleman

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Odmítnutí není nic příjemného a strávit ho má problém většina z nás. Zatímco někteří muži se oklepou rychleji, jiným trvá podstatně déle, než odmítnutí od ženy vstřebají. Bohužel se stává poměrně často, že se v takové chvíli nechají ovládnout emocemi a zhrzeným egem a na odmítnutí nezareagují zrovna vhodně.

Krátká a slušná odpověď

Už se vám někdy stalo, že jste se po telefonu snažili pozvat ženu na rande, ale přišla vám odmítavá odpověď? Spolkněte ten dlouhý urážlivý sloh, který se vám začal automaticky psát v hlavě. Místo toho zvolte krátkou a slušnou odpověď, jak to doporučuje web Wiki How. Zpráva ve stylu „respektuji to, hodně štěstí,“ je rozhodně daleko lepším řešením než nadávky a snaha uchlácholit své pocuchané ego, nemyslíte?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

I odmítnutí se dá ocenit

Podle webu Bustle je snad jediná věc horší, než zažít odmítnutí. A tou věcí je někoho odmítnout. Není to snadné, říci někomu ne. Zareagujte jako pravý gentleman a oceňte, že se druhá strana dokázala tohoto nepříjemného úkolu zhostit, protože i dané ženě to muselo být nepohodlné. Dejte jí vědět, že si vážíte upřímnosti, protože ne každý by dokázal jednat fér.

Nedovolte egu, aby jednalo za vás

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Muži jsou od přírody hrozně ješitní, to se moc dobře ví. Když ale dovolíte svému egu, aby ovládlo to, jak budete reagovat a jak se budete chovat, můžete svých činů nebo slov později hořce litovat. I když odmítnutí zabolí, zkazí vám náladu nebo se vás dotkne, je podle webu Marriage důležité zachovat si chladnou hlavu a nedovolit zraněnému egu, aby vás ovládlo.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Nevyšlo to teď, příště to vyjít může

Odmítla vás žena? Je to nepříjemné. Cítíte se hloupě, možná je vám trapně. Nedělejte ale tu chybu, že všechny ženy hodíte do jednoho pomyslného pytle. Ne všechny ženy jsou stejné. Tahle vám možná dala košem, ale ta příští vám košem dát nemusí. Povzneste se na to a řekněte sami sobě, že máte na víc.

Zdroj: wikihow.com, bustle.com, marriage.com

Nikol Kolomazníková
Vždy pro mě bylo snazší navázat přátelství s muži než s ženami. Kamarádům jsem se stala vrbou i poradkyní, ať už jde o vztahy nebo tipy, co na sebe. Na webu Men.cz se věnuji módním trendům pro muže, tipům pro kutily a sem tam přihodím nějakou radu, která se ve vztazích mužů a žen neztratí.

Nejnovější příběhy