13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeOhrané věty, které ženy i muži říkají po rozchodu

Ohrané věty, které ženy i muži říkají po rozchodu

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Rozchod je bolestivou záležitostí, která bohužel k životu patří. Pokud se se svým partnerem nebo partnerkou chcete rozejít, pak zapomeňte na časté věty, jež mohou vyvolat trapnou chvilku. Níže uvedené klišé protějšku neuleví. Svým způsobem by se dalo říct, že tato trapná slova spíše o to více ublíží. Snažte se je tedy nepoužívat! Naopak se snažte vyhledat způsob, jak se rozejít slušně.

Jaké trapné věty při rozchodu neříkat?

Tyto věty se zkrátka neomrzí. Na druhou stranu jsou známkou slabosti. Používají je jen lidé, kteří se potřebují vymluvit ze svého chování. Místo těchto vět si se svým partnerem nebo partnerkou promluvte. Snažte se druhé straně vysvětlit, co vám přesně vadilo a proč váš vztah nefungoval. Rozhodně se nesnažte použít větu, že to není tebou. Řekli jste svému partnerovi, že chyba není v něm? Co si z toho má váš bývalý partner vzít? Když to není chyba na jeho nebo na její straně, tak na čí? Vše házíte na sebe, a to jen z důvodu, abyste měli klid? Pak se dopouštíte jakési slabosti.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Druhou často používanou větou je, že potřebujete pauzu a v budoucnu uvidíte. Nic jako pauza ve vztahu neexistuje. Znamená snad pauza, že si člověk může užívat a milovat se s kým chce? Pokud se mu to přestane líbit nebo mu nevyjde nový vztah, vrátí se k vám se slovy, že už pauza skončila? Opět se jedná o klišé, které by se nemělo používat. Buď to člověk chce ukončit, nebo bude normálně fungovat a pokračovat ve vztahu. Nebuďte sobci a slabšími jedinci. Vynechte tuto větu a raději najděte jiný způsob, jak se ve slušnosti rozejít se svým partnerem.

Zasloužíš si někoho lepšího

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Třetí typickou větou při rozchodu je, že si druhá strana zaslouží někoho lepšího. I v tomto případě je to věta, pomocí které se chcete čistě jen omluvit. Řeknete ji jen z toho důvodu, abyste omluvili své vlastní chování. Proč raději nezapracujete na tom, aby se z vás stala lepší osoba? Pokud si myslíte, že nejste dobrým člověkem, tak se jím staňte a nerozcházejte se s člověkem, který vás miluje a věnuje vám veškerý čas.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Poslední častou výmluvou je ta, že svému partnerovi sdělíte, jak na vztah nejste připravení, a potřebujete tak více času na to, než se usadíte. Zvlášť v momentě, kdy jste spolu ve vztahu již několik let. To jste dříve nevěděli? Proč tak rázem měníte svůj názor?

Nejnovější příběhy