13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeOriginální místa pro milování

Originální místa pro milování

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Milování v posteli vám už připadá nudné a stereotypní? Máte pocit, že milování se na jiném místě by vám zpestřilo váš milostný život? Svým způsobem je tomu skutečně tak. Pokud jste se svým partnerem již několik měsíců nebo let, pak je potřeba svůj milostný život něčím oživit. Toho lze docílit například tím, že si najdete k milování jiná místa, která budou něčím výjimečná.

Originální místa pro milování

Myslíte si, že milování ve svém autě patří k originálním místům? Odpověď je ne, protože jde o druhé nejčastější místo. První je pochopitelně milování v posteli. Automobil je sice originálnějším místem než postel, ale pořád jde o relativně běžné a často vyhledávané místo. Vyzkoušet ale můžete sprchu. Ačkoliv sprcha patří také mezi běžná místa, určitě jde o originálnější místo, budeme-li ho porovnávat s automobilem nebo postelí. Zvlášť když necháte sprchu téct. Uvidíte, jak se mezi vámi dobíjí energie. Kromě toho bude vaše erotická vášeň na samotném vrcholu. Vyrážíte letos na dovolenou k moři?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Víte, že pláž patří mezi originální místa, která byste neměli vynechat? Určitě naleznete na pláži místo, kam nechodí příliš mnoho turistů a místních lidí. Doporučujeme vám toto místo hledat ve večerních hodinách. Uvidíte, že milování na pláži prohloubí váš milostný život se svým protějškem. Na tuhle noc budete bezesporu myslet po celý svůj život. Použijte deku nebo ručník, aby se písek nedostal na nepříjemná místa. Dalším zajímavým a originálním místem mohou být výtahy.

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Co takhle provést rychlovku ve výtahu, kde se nenachází bezpečnostní kamery? Tady je potřeba vyhledat vyšší budovu. Sami poznáte, že vás výtah natolik vzruší, že půjde o skutečnou rychlovku, vzhledem k tomu, že budete vystavení nátlaku.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/Veřejná místa? Adrenalin na vrcholu!

Veřejná místa patří také k originálním místům, kde se milovat se svým partnerem nebo partnerkou. Adrenalin dokáže opět prohloubit váš milostný život. Navíc jste neustále v pozoru, jestli vás v danou chvíli zrovna někdo nesleduje. Najděte si místo, jež není navštěvováno velkým množstvím lidí. Zároveň ale musí jít o místo, kde existuje alespoň malé riziko toho, že někdo bude procházet kolem. Posledním tipem na originální místo je kabinka v obchodním domě. Tohle místo už bývá relativně rizikovým. Pokud na vás někdo přijde, můžete z toho mít nemalé problémy. Zvažte tedy, zda vám váš milostný život za to stojí, či nikoliv.

Nejnovější příběhy