10 C
Brno
Středa, 22 března, 2023
DomůPro mužePánové, takhle se to nedělá. Nejhorší způsoby, jak se rozejít se ženou

Pánové, takhle se to nedělá. Nejhorší způsoby, jak se rozejít se ženou

Date:

Nenechte si ujít

Jak vybrat bezdrátová sluchátka? Zaměřte se primárně na tyto 3 parametry

Už žádné nekonečné rozplétání zamotaných sluchátek. Stačí nasadit bezdrátová sluchátka a můžete si hned užívat vámi vybranou hudbu, podcasty, audioknihy apod. Jak ale vybrat ty pravé, když je současná nabídka čím dál větší? Rozhodně byste se neměli orientovat jen podle ceny. V tomto článku vám poradíme, na jaké 3 nejdůležitější parametry si při jejich výběru dát pozor.

Zajímá vás, co ženy umí lépe než muži?

Jak se říká, ženy zvládají více věci naráz, zatímco muži se musí plně soustředit na jednu činnost. Pokud jste mužem, který nechápe, jaké věci umí ženy lépe, rádi vám v následujících řádcích osvěžíme paměť.

Sebevzdělávání vám může navýšit váš plat aneb jak si zvýšit svou kvalifikaci

Sebevzdělávání je tím nejlepším možným krokem, který můžete ve své profesní kariéře udělat. Člověk se potřebuje neustále vzdělávat. Školou to rozhodně nekončí, protože škola vám ve většině případů dá pouze základy. Ty ale ve své práci s největší pravděpodobností nevyužijete.

Utajení pracovní nevěry aneb hledáte si novou práci? Nesdělujte tuto informaci

Hledáte si nové zaměstnání? Nechcete to ale sdělovat svému dosavadnímu zaměstnavateli nebo svým kolegům? Pak je potřeba tuto tzv. pracovní nevěru utajit. Jedině tak máte jistotu, že poslední dny až týdny strávené v této práci budete mít relativně příjemné.

Upleťte si jednoduchou velikonoční pomlázku z 8 prutů. S naším podrobným návodem to zvládne každý!

Pomlázka, tatar, žíla, šmigrus, korbáč, mrskačka… V každém regionu se velikonoční pomlázce říká jinak, stejně tak jako postupy jejího pletení se mohou lišit, co se složitosti týče. Pomlázky však spojuje fakt, že se pletou z vrby červenavé, bílé nebo křehké. Vyrobte si svoji vlastní jednoduchou pomlázku s naším podrobným návodem.

Rozchod není zrovna příjemná věc. Neexistuje ideální způsob, jak se s někým rozejít. Tak či onak je to nepříjemná a mnohdy i bolestivá situace. I tak ale existují, řekněme taktní způsoby, jak dát ženě kopačky. Muži ale mnohdy nevolí zrovna ty nejvybranější metody, jak ukončit vztah. Tohle jsou ty nejhorší způsoby.

Rána zčistajasna

Pokud to s ženou chcete ukončit, jedna z nejhorších věcí, kterou můžete udělat, je vybalit to na ni nečekaně. Doslova jako blesk z čistého nebe. A co teprve situace, kdy třeba svoji (skoro bývalou) vezmete na večeři a tam na ni vyrukujete s rozchodem. V tu chvíli může být večeře sebechutnější nebo sebedražší, ale ten zážitek a šok už chudákovi partnerce z hlavy nikdo nevymaže.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Rozchod přes Facebook

I když popularita Facebooku už není taková, jako bývala před lety, stále tam mnoho z nás chodí. Možná patříte k párům, jež měli svůj vztah veřejně nastavený v profilu (ideálně ve stylu „ve vztahu s“). Chcete-li dát ženě košem, rozhodně to nedělejte tím způsobem, že si nepozorovaně změníte svůj status ze zadaného na nezadaného. Spolehněte se, že to partnerka zmerčí rychlostí blesku. Takhle se to nedělá, nejste děti v pubertě.

Konec vztahu po sexu

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Nejdříve si užít, a když je po všem, vzít to jedním vrzem a oznámit své (ne)milované rozchod? To by neudělal ani ten největší zmetek. A přesto se to bohužel děje…

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Vzkaz na lednici

Pánové, vzkaz na lednici neslouží k tomu, abyste dali ženě košem. Na lednici si můžete napsat, že jdete po práci s chlapama na pivko. Pokud ale zvolíte tu taktiku, že své drahé necháte na lednici lísteček se vzkazem „nefunguje to, je konec“, pak jste bohužel velcí ubožáci. To nemáte koule na rozchod z očí do očí?

Ignorace

Jeden z nejhorších způsobů rozchodů je ten, kdy ze sebe uděláte páru nad hrncem a jednoduše se vypaříte. Bohužel muži to mají v povaze (někteří). Jakmile nechtějí řešit drama, nemají náladu na pláč partnerky, výlevy či hádky, jednoduše se tzv. zdekují a počkají někde bokem, až se to přežene. Takový způsob rozchodu z vás ale udělá zbabělce. Smíříte se s tím?

Nejnovější příběhy