13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužePauza ve vztahu může být vaším novým motorem pro nastartování nového začátku

Pauza ve vztahu může být vaším novým motorem pro nastartování nového začátku

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Pauza ve vztahu? Pro někoho jen výmluva, která v konečném důsledku stejně vede k rozchodu. Podle určité skupiny lidí pauza ve vztahu nefunguje a svým způsobem ani neexistuje. Jak to ale ve skutečnosti je? Může pauza ve vztahu fungovat? Na druhou stranu existuje i skupina lidí, která si pauzou ve vztahu prošla, a podle nich tento pojem skutečně funguje. Jinými slovy se po pauze jejich vztah změnil k lepšímu. Pojďme se podívat na tento pojem blíže.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Pauza ve vztahu? Ano, nebo ne?

Řekl vám váš partner, že si potřebuje dát pauzu? Máte obavy z tohoto slova, protože jej považujete za rozchod? Pak se můžete uklidnit. Velké procento lidí považuje pauzu za způsob znovuobjevení smyslu vašeho vztahu. Nemá zájem o ukončení vztahu, protože v něj věří. Jen si daná osoba potřebuje dát několik věcí dohromady. Pauza vám v takovém případě může opravdu pomoct. Stále zde ale existuje i procento lidí, kteří slovo pauza skutečně považují za jakousi výmluvu. Pokud je váš partner rozumný a partnerka rozumná, ve váš vztah věří a nechce se ho jen tak vzdát.

Jak pauzu řešit? V žádném případě nepanikařte. Jakmile z úst svého protějšku uslyšíte slovo pauza, zkuste si nastavit jasná pravidla. Panikařením nic nevyřešíte, ba naopak, vše můžete jen zhoršit. Každá pauza ovšem vyžaduje pravidla. Pár by si stále měl zůstat věrný. Zároveň si řekněte, jak dlouhá tato pauza bude. Čas je úplným základem úspěchu. Má se jednat o týden, o dva týdny nebo o měsíc? Pokud si jednou stanovíte čas, neměňte jej.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jak pokračovat se slovem pauza?

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Jakmile bude konec pauzy, začněte spolu opět komunikovat. Snažte se navázat na témata a čas, kdy jste byli šťastní. Nesnažte se znovu řešit slovo pauza nebo problémy, které tomu předcházely. Řekněte si jen, jestli byla pauza novým motorem, zda pomohla, či nikoliv. Co vám pauza dala apod. Týden, dva týdny nebo měsíc je dostačující doba k tomu, aby se váš protějšek rozhodl, jestli chce vztah zachraňovat, či nikoliv. Sami od sebe poznáte, zda vám váš partner chyběl nebo partnerka chyběla nebo city úplně vyprchaly.

Uvidíte, že pauza má smysl. Ať už to dopadne jakkoliv. Pauza může být novým motorem a startem pro váš vztah.

Zdroj: Novinky.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy