13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužePozvání do kina odzvonilo. Tohle jsou mnohem lepší místa na rande

Pozvání do kina odzvonilo. Tohle jsou mnohem lepší místa na rande

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Muži stále žijí v přesvědčení, že ženu stačí vzít na prvním rande do kina a ona se automaticky rozteče blahem. Jenže ouha, pánové. Pozvání do kina už dneska tolik nefrčí (kdysi možná pozvání do biografu něco znamenalo, ale dneska už jsou ženy náročnější). Nebojte se, nenecháme vás v tom. Poradíme lepší místa na první rande!

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Snídaně ve dvou? Proč ne!

Večeře je ohrané klišé. Co ale taková snídaně? Pozvat svoji vysněnou na vydatnou snídani – ideální způsob, jak začít nový den, a kdoví, třeba i nový vztah. Vyhlédněte si nějakou příjemnou kavárnu, kde je možnost snídaně, a pozvěte svoji (budoucí) polovičku na něco dobrého. Když se vám podaří udělat dojem, ze snídaně může být třeba celodenní rande.

Moderní úniková hra

Únikové hry jsou v posledních letech neskutečně trendy záležitostí. Nebojte se jít s dobou a svoji milou pozvat na únikovku ve dvou. Divili byste se, jak vás takový zážitek může sblížit. Nebo se také ukáže, že si ve stresových situacích ani trochu nerozumíte, a další rande už se konat nebude. I tak si z toho ale lze vzít něco pozitivního – vztah s člověkem, se kterým nedokážete řešit stresové chvíle, by stejně nevydržel.

A co zvířátka?

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Vzít ženu na první rande do kina je ohraná písnička. Možná neurazí, ale zároveň ani nepřekvapí, natož aby takový nápad dotyčnou dokázal nadchnout. Proto radíme vzít milou dámu za zvířátky. Nabízí se zoo, kde se pěkně projdete, podíváte se na roztomilá zvířata (nad kterými se ženská dušička zaručeně rozněžní) a budete mít čas si popovídat.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Koncert není špatný nápad

Troufnete-li si odhadnout vkus vybrané dámy, pak se neostýchejte a jděte společně na koncert, poslech hudby někam do klubu a podobně. Může se zdát, že si díky hlasité muzice moc nepokecáte, ale jakmile koncert skončí, budete mít hned téma ke společné diskuzi.

Nejnovější příběhy