13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeProtože hladká tvář z módy nikdy nevyjde aneb jak vybrat pánský holicí...

Protože hladká tvář z módy nikdy nevyjde aneb jak vybrat pánský holicí strojek

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Ačkoliv spoustě mužům sluší strniště nebo delší vousy, dokonale oholená tvář bude vždycky moderní. Jednorázovým žiletkám už však odzvonilo. Pokud se začínáte rozhlížet po novém holicím strojku, možná vás překvapí, kolik jich trh nabízí. A čert aby se v tom zmatku vyznal. V tomto článku vám poradíme, nad jakými otázkami se zamyslet, abyste si pořídili ten pravý strojek pro vás.

Frézkový nebo planžetový?

Holicí strojky se obecně dělí na frézkové a planžetové a je mezi nimi zásadní rozdíl. Frézkový funguje na principu rotujícího pohybu hlavic a je určený na tvrdší vousy. Zvládne i několikadenní strniště, a proto se hodí pro ty z vás, kteří nejsou zvyklí se holit každý den. Planžetový strojek je určený na citlivější pokožku a jemnější vousy. Holí dohladka, takže je vhodný pro každodenní rutinu. Tento typ však bývá o něco hlučnější než frézkový.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jaká je doba provozu a napájení?

Dalším kritériem, o které byste se měli před nákupem zajímat, je to, jak dlouho se nabíjí a jak dlouho pak vydrží v provozu. V dnešní době už téměř neexistují strojky, jejichž provoz se omezuje striktně jen na kabel, stejně tak jako se přestávají prodávat strojky jen na jednorázové nebo dobíjecí baterie. Vybírejte strojky s Li-Ion bateriemi, které jsou kvalitní. Nejspíše také oceníte možnost rychlého nabíjení. Za pár minut se nabije dostatečně na to, abyste se jednou oholili.

Suché nebo mokré holení?

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Suché holení patří stále mezi standard. Nicméně čím dál tím více mužů začíná preferovat holení na mokro. To je totiž k pokožce šetrnější, protože po ní strojek pěkně klouže, takže je pak hladká a bez podráždění. U vybraného modelu si zjistěte, jestli je vhodný do sprchy nebo je jen vodou omyvatelný.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jaké strojek nabízí funkce a příslušenství?

Nenechte se zlákat na první pohled nízkou cenou některých strojků. Může se stát, že břity vás budou stát více peněz, takže se vám provoz přístroje může prodražit. Informujte se také o tom, jaké příslušenství je součástí balení nebo co si můžete k němu dokoupit sami. Možná využijete břity na stříhání vlasů, holení těla nebo intimních partiích. Takže budete mít ve finále několik přístrojů v jednom. Co se funkcí týče, můžete se setkat s možností propojení strojku s telefonem, displejem informující o kvalitě holení, indikátorem stavu baterie apod.

Na závěr je třeba dodat, že byste se měli vyvarovat no name holicím strojkům za nepřirozeně nízkou cenu. Jednak nemusí dobře holit a za druhé můžete mít problém s dokupováním nových břitů, které nemusí být běžně dostupné. I mezi značkovými strojky můžete najít levnější model. A už vám nic nebude bránit v tom, aby se z vás stal lev salonů!

Nejnovější příběhy