13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodySeká se vám mobil s operačním systémem Android? Poradíme, jak ho zrychlit

Seká se vám mobil s operačním systémem Android? Poradíme, jak ho zrychlit

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Máte mobilní telefon s operačním systémem Android? Začal se vám mobil zasekávat a jeho rychlost pokouší vaši trpělivost? Ještě než se zpomaleným mobilem vzteky hodíte o zem, přečtěte si pár tipů, které zařízení zrychlí. Operační systém Android je sice oblíbený, ale bohužel také známý tím, že toho mnoho nevydrží.

Proč dochází ke zpomalení mobilního telefonu?

To je otázka, která i vám jistě proběhla hlavou. Proč se mobily vůbec začnou zasekávat? Proč jejich tempo klesá? Podle webu Pro chlapy je jedním z důvodů fakt, že mobily aktivně používáme, stahujeme do nich řadu (v některých případech třeba i desítky) aplikací, ukládáme si fotky a videa a tohle všechno logicky ovlivňuje jeho výkon.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jak zrychlit telefon s Androidem?

Mobil se vám začal sekat a vám z toho akorát tak tiká v oku? Zachovejte klid a zkuste několik možností, které by měly výkonu telefonu pomoci. První z nich doporučuje web Zboží, který radí uvolnit úložiště telefonu. Aby byl totiž mobil schopen normálně fungovat, potřebuje 5 až 8 GB. Proto si hlídejte, aby paměť telefonu nebyla zahlcena, a jestliže je, smažte nepotřebné soubory.

Smažte dočasné soubory

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Smazali jste paměť, ale telefon se vesele seká dál? Pak zkuste další možnost. Tu doporučuje web Mobil Mania. Rada zní smazat dočasné soubory. Úkolem těchto souborů je zrychlit práci s aplikacemi. Jenže ve chvíli, kdy jich je moc a prostoru paměti ubývá, dochází k opačnému efektu – tedy k tomu, že se mobil začne sekat. Smažte dočasné soubory a sledujte, jestli se výkon telefonu zvýšil.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Ukliďte si na ploše

Plocha telefonu není jen místo, kde si dáváme ty pěkné obrázky. Je to také místo, které se hemží ikonami. Jakmile jich máte na ploše příliš mnoho, může dojít k tomu, že se telefon začne sekat. Web Inited proto radí udělat si pořádek na ploše.

Zdroj: prochlapy.cz, zbozi.cz, mobilmania.zive.cz, inited.cz

Nikol Kolomazníková
Vždy pro mě bylo snazší navázat přátelství s muži než s ženami. Kamarádům jsem se stala vrbou i poradkyní, ať už jde o vztahy nebo tipy, co na sebe. Na webu Men.cz se věnuji módním trendům pro muže, tipům pro kutily a sem tam přihodím nějakou radu, která se ve vztazích mužů a žen neztratí.

Nejnovější příběhy