13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeSexuální hračky pro zpestření vašeho milování

Sexuální hračky pro zpestření vašeho milování

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Erotické pomůcky nebo hračky nemusí být na škodu. Stále existuje velké procento mužů, kteří v erotických hračkách vidí nepřítele číslo jedna. Mají za to, že jakmile to jejich partnerka vyzkouší, nebude mít už zájem o jeho mužskou chloubu. Tak tomu ale není, je-li partnerka vyspělá. Vy jakožto muž musíte v erotických hračkách vidět pomocníka či kamaráda. Erotické hračky pomáhají zpestřit sexuální život obou partnerů.

Jaké erotické hračky si pořídit pro zpestření milování?

Erotické pomůcky zvyšují chuť a vášeň během milování. Jinými slovy dávají sexuálnímu životu jiný rozměr. Po čase je běžné, že veškerá vášeň vyprchá u obou partnerů. Je potřeba milování znovu nakopnout. Toho lze docílit například koupí erotických hraček. Jaké patří k těm, které vám pomohou? Musíte mít ale jistotu v tom, že váš protějšek není proti. Pokud vám naznačuje, že by bylo pořízení erotických hraček nepříjemným krokem, pak od tohoto procesu upusťte. Pořízení erotických hraček by mělo být dobrovolné a z obou stran.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

První skvělou pomůckou jsou Venušiny kuličky, které se ovládají pomocí ovladače nebo mobilního telefonu. Je dobré, pokud si je žena aplikuje dovnitř své pochvy a následně předá ovládací zařízení svému muži a ten ji pomocí různých vibračních funkcí dráždí. S Venušinými kuličkami se dá hrát spoustu skvělých her a rolí. Druhou skvělou erotickou pomůckou jsou plyšová nebo kovová pouta. Připoutejte svého partnera k topení nebo posteli a dělejte si s ním co jen chcete. Uvidíte, jak vás tato hra bude bavit oba. Můžete svého partnera jen svádět a přitom nemusí k ničemu dojít.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jaké další erotické pomůcky pořídit?

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Bičík patří k dalším zajímavým erotickým hračkám. Můžete partnerku plácat po zadečku nebo na jiných místech, kde to má ráda. Pokud nemáte erotických hraček stále dost, pořiďte své partnerce i vibrátor a experimentujte. Nemusí si s ním hrát pouze vaše partnerka. Pohrajte si s vibrátorem a se svou partnerkou i vy. Poslední skvělou erotickou hračkou je vibrační kroužek. Ten se umisťuje na penis muži. Při milování dokáže ženu o to více rozpálit, protože cítí vibrace.

Nejnovější příběhy