13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeStaňte se gentlemanem aneb co musíte vědět

Staňte se gentlemanem aneb co musíte vědět

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Gentlemanů v dnešní době bohužel moc není. Každý myslí jen na sebe a nikdo už do moderní doby nepřináší základní znaky správného gentlemana. Jak se stát gentlemanem v této době? Stačí se jen zaměřit na pár důležitých pravidel, které ocení jistě každá žena. Myslíte si, že o hodné kluky, kteří se stanou nebo zůstanou gentlemany není již dávno zájem? Mýlíte se! Je-li žena vyspělá, vaše chování bezesporu ocení.

Jak by se měl chovat gentleman?

Nestydí se za používání slov, mezi která patří „prosím“ a „děkuji“. Říkáte si, že tato slova jsou základem komunikace? Hodně lidí je ovšem neumí používat. Místo toho vytváří zkratku, jako například „díky“ nebo „dík“. Dále se každý gentleman snaží být slušný, nemluvit sprostě a vystupovat podle určité etiky. Nikdy neponižuje ostatní nebo nezesměšňuje to, čemu věří ostatní lidé. Snaží se vypadat skromně, ale má určité sny i cíle. Ty se snaží naplnit. Skládá ženám komplimenty bez toho, aniž by od nich něco očekával.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Ve společnosti nepoužívá telefon, dokáže si přiznat svou chybu a zná alespoň základy správného stolování. Dbá na to, aby neměl v místnosti pokrývku hlavy. Ať už je to čepice nebo klobouk. Jak být ale gentlemanem, pokud jde o chování k ženě? Tato doporučení patří k všeobecným, jež je potřeba dodržovat. K dalším pravidlům patří chování k ženě. Pokud jdete vedle ženy, pak byste měl být blíže k silnici. Jestliže jdete do restaurace, snažíte se ženu posadit na výsostnější místo. Žena by nikdy neměla sedět na kraji řady. Do schodů by každý muž měl chodit za ženou. Je to z toho důvodu, aby jí mohl poskytnout pomoc v případě, že by padala směrem dozadu.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Na co by se měl zaměřit každý gentleman v chování k ženě?

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Gentleman si nikdy nesedá jako první. Musí mít jistotu, že žena již sedí, a to pohodlně a podle svých představ. Jestliže jde o večeři, měl by platit muž. Sundává-li si žena bundu nebo kabát, správný gentleman asistuje. Sundaný kabát nebo bundu následně pověsí na věšák. Jestliže je venku nepříznivé počasí, drží muž deštník nad ženou. Tím nejdůležitějším pravidlem je to, že by muž ženu neměl v životě uhodit. Za žádných okolností, ať už mu žena sdělí nebo udělá cokoliv.

Nejnovější příběhy