13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeTěchto 5 věcí ženy na mužích nesnáší. Neděláte je náhodou taky?

Těchto 5 věcí ženy na mužích nesnáší. Neděláte je náhodou taky?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Je jasné, že každý vztah je o kompromisech. Žena i muž by se měli naučit tolerovat se navzájem. Každému, kdo má za sebou minimálně jeden neúspěšný vztah, je jasné, že člověk se většinou změnit kvůli někomu jinému nedokáže. Může se však nad některými ze svých prohřešků zamyslet a snažit se je alespoň v rámci možností zkorigovat. Které věci ženy na mužích nesnáší a je třeba se s nimi naučit pracovat? O tom je tento článek.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

1) Přehnaná nebo nedostatečná péče o zevnějšek

Žádný extrém není dobrý, a to v případě, že se bavíme o péči o zevnějšek. Málokterá žena bude štěstím skákat dva metry vysoko, když její muž bude mít špínu za dlouhými nehty, zažloutlé zuby nebo smrdět potem na sto honů. Na druhou stranu bude zvažovat jeho sexualitu, pokud bude trávit v koupelně více času než ona a mít v ní milion kosmetických přípravků. Všechno mezi těmito dvěma extrémy je zlatá střední cesta, kterou byste se měli rozhodně vydat.

2) Agresivita

Cítit se v přítomnosti muže bezpečně touží snad každá žena. Pokud v ní ale žena zvažuje pořízení paralyzéru nebo minimálně pepřového spreje, je rozhodně něco špatně. Do této kategorie patří jakákoliv agresivita. Ať už je to násilné chování vůči jiným mužům nebo dokonce ženám, agresivita za volantem, neslušné chování pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek, je to něco, co většina žen prostě neskousne. Nebo by rozhodně skousnout neměla.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

3) Sympatie vůči jiným ženám

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Máloco ženě sníží sebevědomí než vědomí, že se její partner otáčí za každou sukní nebo hlubším výstřihem. Flirtování, ale i mluvení o jiných ženách, nebo dokonce případná nevěra prostě nepřichází v úvahu. Pokud se máte problém ovládat v přítomnosti jiných žen, než je ta vaše, zvažte, jestli vůbec vztah chcete. Nebo zvažte polyamorii.

4) Mamánkovství

Většinu žen vytáčí neustálé omílání věcí, které partnerova maminka dělá, nebo nedělá. Pokud vaše maminka vaří úžasnou svíčkovou, zatímco partnerka spálí i vařené vejce, neříkejte jí o tom a snažte se jí s jejím kuchařským (ne)uměním pomoci bez zbytečných zmínek milované maminky.

5) Lenost

Žena nevyžaduje mít na každý den nějaký speciální program ve smyslu návštěvy divadla, společného běhu nebo večeře při svíčkách. Pokud se ale muž za celý týden zmůže jen na vytáhnutí piva z lednice a sezení u televize při sledování fotbalu, je rozhodně něco špatně. Snažte se obyčejné dny prokládat těmi neobyčejnými. Díky novým zážitkům neupadne váš vztah do stereotypu.

Nejnovější příběhy