13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůSportÚčast na poslední chvíli odmítla. Byla to zrada, Baro, píší v Česku

Účast na poslední chvíli odmítla. Byla to zrada, Baro, píší v Česku

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Češky na finálovém turnaji opět neuspěly.

Česko patří mezi nejúspěšnější země v historii Poháru Billie Jean Kingové. V éře samostatnosti vyhrálo tuto soutěž reprezentačních družstev šestkrát, dalších pět titulů má ještě z dob Československa.

Nicméně, na posledních dvou finálových turnajích neuspělo. Loni na domácí půdě prohrálo v semifinále se Švýcarskem, vedeném Belindou Benčičovou, ao rok později se v Glasgowě situace zopakovala.

Čtěte také:

Má vaše jízdní kolo správné sedlo, které vám vyhovuje a umožňuje jet „naplno“?

Po další prohře před branami finále se spustila vlna kritiky zejména na hráčku, která nakonec do klíčových zápasů vůbec nezasáhla.

Barbora Krejčíková byla v nominaci trenéra Petra Pály navzdory tomu, že spolu s krajankou Kateřinou Siniakovou bojovali o titul ve čtyřhře na Turnaji mistryň. Ten skončil jen pár dní před začátkem soubojů v Glasgowě.

Než však Siniaková přišla reprezentovat, Krejčíková na poslední chvíli účast odřekla. Důvodem bylo podle jejích slov zranění levého zápěstí.

Pro Česko to byl velký škrt přes rozpočet. A to z několika důvodů.

„Tušil jsem, že ve dvouhře asi Báru nevyužiji, ale do čtyřhry jsem s ní počítal. Přišli jsme o nejlepší pár světa. Snad najdeme optimální řešení vzhledem ke zdravotnímu stavu hráček a jejich formě,“ řekl Pála před turnajem.

„Bylo to překvapivé,“ přiznala i Siniaková.

Proti Polsku Češky rozhodující čtyřhru zvládli, proti Američankám jim ji stačilo jen odehrát, jelikož si vítězství zajistili už ve dvouhrách.

Neúčast Krejčíkové se ukázala až v další fázi turnaje. Tři ze čtyř českých hráček trápily v Glasgowě zdravotní problémy, ale protože byly jen čtyři, neměly prostor k odpočinku. A v semifinále to Švýcarky využily.

Pokud by Krejčíková oznámila svou neúčast dříve, trenér Pála mohl reagovat nominací jiné hráčky. Podle něj by v úvahu připadala Marie Bouzková.

„Nikdo nečekal, že nám dá Bára vědět až na poslední chvíli. Když už byla v Londýně, mysleli jsme, že dorazí,“ řekla Karolína Plíšková.

„Stačilo, kdyby tu byla a občas nám usnadnila třeba jedním startem. Takhle se pořád někdo musel šetřit na čtyřhru,“ dodala Plíšková, kterou cituje isport.cz.

Zmíněný český web dokonce napsal: „Byla to zrada, Baro!“

Nejnovější příběhy