13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeUtajení pracovní nevěry aneb hledáte si novou práci? Nesdělujte tuto informaci

Utajení pracovní nevěry aneb hledáte si novou práci? Nesdělujte tuto informaci

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Hledáte si nové zaměstnání? Nechcete to ale sdělovat svému dosavadnímu zaměstnavateli nebo svým kolegům? Pak je potřeba tuto tzv. pracovní nevěru utajit. Jedině tak máte jistotu, že poslední dny až týdny strávené v této práci budete mít relativně příjemné.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Jak utajit pracovní nevěru aneb hledání nového místa

Zůstaňte maximálně diskrétní. Hledání nového pracovního místa může vyvolat poplach v práci, kterou nyní vykonáváte. Nesvěřujte se ani nejbližším kolegům. Jedině tak to dokážete utajit. Znáte to, svěříte se svým nejbližším kolegům a ti to následně mohou sdělit těm, kteří nejsou v úzkém kontaktu s vámi. Tito kolegové poté poběží za vedoucím nebo rovnou za zaměstnavatelem, který tuto situaci může řešit jinou formou, než si vy přejete. Každý váš posun v životě musíte dělat tiše. Raději si tedy tuto informaci nechte pro sebe, jak uvádí internetový portál Práce.cz.

Máte pár nabídek? Někteří potenciální zaměstnavatelé o vás mají zájem, a tak si vás pozvali na pohovor? Normálně tam jděte, ale v poklidu. V práci nesdělujte, kam jdete. Snažte se tyto pohovory domlouvat na dny, kdy máte volno. Jestliže to není možné, nahlaste si v dosavadní práci volno. Jako důvod ovšem uveďte něco jiného. V žádném případě zaměstnavateli nesdělujte, že vás čeká pohovor na nové pracovní místo. Jestliže se to k zaměstnavateli donese, pak už není dobré zapírat. Sdělte mu, že si novou práci skutečně hledáte. Také se mu pokuste vysvětlit, proč jste tuto informaci zatajovali.

Zdroj obrázku:https://www.istockphoto.com/

Kdy odejít z práce?

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Kdy je ideální čas podat výpověď? Až ve chvíli, kdy máte podepsanou smlouvu v nové práci. Nástup do nového zaměstnání by měl nastat až po dvou měsících od podpisu smlouvy, a to z důvodu splnění výpovědní lhůty, která trvá dva měsíce. Váš dosavadní zaměstnavatel ji totiž může vyžadovat.

Zdroj: Práce.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy