13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyVěci, které v očích žen mužům ubírají na přitažlivosti

Věci, které v očích žen mužům ubírají na přitažlivosti

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Muži si často dávají záležet na tom, jak působí na něžné pohlaví. Chtějí udělat dojem, působit sexy a vyzařovat atraktivitu. Ne vše se jim to ale daří a mnohdy si za to mohou úplně sami. Jsou totiž věci, které jim v očích žen ubírají na přitažlivosti. Ujistěte se, že zbytečně nesabotujete svoji snahu udělat na dámu dojem.

Jste škrt

Nepsané pravidlo říká, že když chlap pozve ženu na rande na večeři, pak útrata padá na jeho triko. Ne vždy se vaše schůzky musí řídit tímto pravidlem, nicméně se tak nějak očekává, že tento krok uděláte. Když ale po jídle čekáte, že peněženku vytasí žena, nebo navrhnete placení napůl, rozhodně na ni dojem neuděláte.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Lžete

Odhalit muže při lži je jedna z věcí, která mu rázem srazí plusové body. Ženy nesnáší lháře a rozhodně s někým takovým nemají v zájmu tvořit pár, varuje web Cairo West Online.

Děláte ze sebe někoho jiného

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Každý jsme nějaký, tak už to prostě je. Musíme sami sebe umět přijmout, aby to dokázali i lidé okolo nás. Takže bacha na to, když si hrajete na něco, co nejste. Nejenže to žena odhalí, ale zaručeně ji to také odradí. Přetvářka do vztahu prostě nepatří.

Nedbáte na hygienu

Základy hygieny učíme už malé děti. Je tedy docela faux pas, když na hygienu nedbá dospělý chlap. Web Medium proto varuje před přešlapem, kdy o sebe nepečujete, nestaráte se o svůj zevnějšek nebo nedej bože zrovna příjemně nevoníte. Být cítit potem není sexy, je to hnus.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Nemáte smysl pro humor

Smysl pro humor je pro mnoho žen klíčovou vlastností, podle které si vybírají svůj protějšek. Web Business Insider zmiňuje jako jednu z věcí, které v očích žen mužům ubírají na atraktivitě, chybějící smysl pro humor. A když k tomu ještě přidáte vztahovačnost, pak si zaděláváte na problém.

Zdroj: cairowestmag.com, medium.com, businessinsider.com

Nikol Kolomazníková
Vždy pro mě bylo snazší navázat přátelství s muži než s ženami. Kamarádům jsem se stala vrbou i poradkyní, ať už jde o vztahy nebo tipy, co na sebe. Na webu Men.cz se věnuji módním trendům pro muže, tipům pro kutily a sem tam přihodím nějakou radu, která se ve vztazích mužů a žen neztratí.

Nejnovější příběhy