13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeVíte, kde se seznámit mimo online seznamku?

Víte, kde se seznámit mimo online seznamku?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Pokud patříte mezi single lidi, kteří žijí bez partnera, s největší pravděpodobností budete dříve nebo později přemýšlet nad tím, kde byste se mohli seznámit s potenciálním partnerem nebo partnerkou. Jestliže nechcete začátek seznamování nechávat na online seznamky, budete se muset zaměřit na další místa, kde je úspěch seznámení relativně vysoký. Jaká místa to jsou?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Kde se seznámit, jestliže nemáte zájem o online seznamky?


Ačkoliv hodně mužů i žen odsuzuje seznamování v baru, stále jde o jeden z nejúspěšnějších způsobů. Je pochopitelné, že seznámení v baru nemá z dlouhodobého hlediska téměř žádný úspěch, protože se jedná o krátkodobou známost. Na druhou stranu existuje mnoho spokojených párů, jež se seznámili právě na těchto místech. Záleží na tom, o jaký bar se jedná. Hlavní roli bude hrát také fakt, zda vámi vyhlédnutý protějšek chodí do baru ojediněle nebo pravidelně.

Zaměstnání? Ideální volba!

V zaměstnání trávíme denně 8 až 12 hodin svého času. Mnohdy tak své kolegy vidíme více než přátele a rodinu. Jestliže mají lidé kolem vás i životní partnery, pak je možné, že ani se svými partnery netráví tolik času, co s kolegy. Bohužel o tom je život. Něčím se člověk živit musí. Pokud jste sami bez partnera, máte jedinečnou možnost se s někým poznat ve svém zaměstnání. Jde o jedno z nejoblíbenějších míst, co se týče poznávání protějšího pohlaví.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Při sportování

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Máte oblíbený sport, který téměř denně vykonáváte? V rámci sportování nejste v místnosti nebo venku sami? Vykonává se váš sport na místě, kde se nachází velké množství lidí, ať už ženy nebo muži? Opět se jedná o skvělou příležitost, jak se seznámit s novými lidmi. Výhodou je fakt, že máte společný zájem. Kromě toho máte jistotu, že jde o aktivního člověka, který má oblibu ve sportu a žije alespoň z nějaké částí zdravý životní styl.

Přednášky, workshopy a semináře

Poznat někoho je možné i během přednášek, workshopů nebo seminářů. Rádi fotografujete? Chodíte na kurzy nebo na přednášky, které se zaměřují na to, jak se v tomhle odvětví zdokonalit? Pak jistě na tyto přednášky nechodíte sami. Co se takhle zaměřit jednak na činnost a jednak na poznávání nových osob? Opět máte výhodu v tom, že osoba, kterou potkáte, má podobné zájmy jako vy.
Nejnovější příběhy