13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeZ jakého důvodu vám nevychází vztahy?

Z jakého důvodu vám nevychází vztahy?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Člověk během svého života projde několika vztahy, než najde ten, který skutečně hledal. Dalo by se říct, že neexistuje téměř žádný člověk, který by se správně zamiloval hned napoprvé. Zvlášť v této době. Ano, v minulosti takové vztahy existovaly. Bohužel doba se mění a posouvá neustále dopředu. Jaké jsou příčiny toho, že nám vztahy nevychází?

Růžové brýle nejsou natrvalo!

Ze začátku máme růžové brýle. Vidíme svého partnera jen v těch nejlepších barvách. Postupem času ale vidíme první chyby, jež začínáme řešit. To může vyvolat mezi partnery hádky, které se řeší pořád dokola. Jaké časté chyby mohou za to, že naše vztahy nevydrží příliš dlouho nebo po celý život? Prvním důvodem je fakt, že oba z toho druhého dělají něco, co nejsou. Často se ho snaží přeměnit podle svých představ. Horší situace nastává ve chvíli, kdy se pokouší ze svého protějška udělat svého bývalého partnera.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Dělat ze svého partnera někoho, kým není, je obrovskou chybou, která se nedá vydržet příliš dlouho. Čím dál tím častější hádky následně vedou k tomu, že se dva partneři rozloučí. Velkým ničitelem vztahů jsou tzv. náplasti. Máte čerstvě po rozchodu a během pár dnů se pouštíte do nového vztahu? S největší pravděpodobností to děláte pouze z toho důvodu, abyste nebyli sami. Druhá strana vám v tu chvíli dělá takovou náplast. O vztah ale nemáte skutečný zájem. To vám bohužel nevydrží dlouho, protože vše dříve nebo později praskne.

Nesnesitelná žárlivost

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Žárlivost je hezká, ale pouze do určité míry. Rozhodně by se to s ní nemělo přehánět. Pokud je žárlivost nesnesitelná a partner nebo partnerka vám zakazuje chodit i do svého zaměstnání, pak je nejvyšší čas přemýšlet nad tím, zda se ještě pořád jedná o vztah nebo pouze o jakousi formu vězení. Jak jsme již sdělili, nic by se nemělo přehánět. Důvěra je ve vztahu jednou z nejdůležitějších věcí vůbec.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Poslední chybou, která vám ničí vztah, spočívá v tom, že jeden z partnerů přestává o toho druhého bojovat. Myslíte si, že v momentě, kdy se dáte se svým vysněným protějškem dohromady, tak pro vás veškeré úkoly a snaha končí? O vztah se musí bojovat celý život. Jedině tak jej dokážete vybudovat. Každý muž má rád, když o něho žena bojuje a dává mu najevo její zájem. Podobně jsou na tom i ženy. Ty vyžadují jakýsi souboj každým dnem. Tím je myšleno i dokazování lásky.

Nejnovější příběhy