13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyZ rozchodu se můžete lépe otřepat díky několika tipům

Z rozchodu se můžete lépe otřepat díky několika tipům

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Rozchod patří k bolestivým událostem. Člověk rázem přestane mít motivaci a chuť k životu. Každý člověk se během svého života s největší pravděpodobností seznámí s bolestí, která je způsobená rozchodem. Je to koloběh života. Převážně v dnešní době, kdy vztahy nevydrží příliš dlouho. Co dělat, pokud se s vámi rozešel váš partner? To platí i v případě, že rozchod je iniciován z vaší strany. Bolest je prakticky stejná.

Co dělat po rozchodu aneb rychlejší vyléčení

Napadá vás, že na rozchod nebudete myslet? Budete žít život jako doposud a dělat, že se nic nestalo? Jde o jednu z chyb, kterých se lidé po rozchodu dopouštějí. Emoce musí zkrátka ven, a to bez ohledu na to, jakého jste pohlaví. Dělat, že se nic nestalo, vás dříve nebo později semele o to více. Vlna emocí je normálním procesem. Nemějte strach brečet do polštáře nebo se projít do lesa a pořádně si zařvat. Klidně si vezměte nepotřebnou věc a rozbijte ji. Provozujte činnost, během které necháte emoce svévolně proudit. Rozhodně je ale nedržte v sobě a netvařte se, že se žádný rozchod neodehrál.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Alkohol, cigarety nebo prášky? Vyhněte se tomu!

Každého člověka napadne jako první vzít si láhev dobrého alkoholu, cigaretu nebo prášky na spaní. Ve všech třech případech se dopouštíte obrovské chyby. Alkohol, cigarety ani prášky na spaní vám nepomohou. Naopak vás více položí. Pokud navíc tyto látky nebudete mít pod kontrolou, snadno se na nich můžete stát závislými. Musíte se s rozchodem vypořádat jinou formou. Účinnou metodou je například cvičení, odpočinek, relax nebo sport.

Neustálé sledování fotografií a vzpomínek

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Každý chce zavzpomínat na časy, kdy mu bylo nejlépe. To můžete ovšem provést až ve chvíli, kdy jste z rozchodu venku. Až tehdy, máte-li to definitivně za sebou. Teprve poté se můžete občas podívat na fotografie, na kterých jste vy a váš bývalý partner nebo partnerka. Čerstvě po rozchodu vás ovšem tyto vzpomínky a fotografie budou ničit. Je potřeba se věnovat jiným činnostem.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Nechodit do společnosti ani ven

Jste zavření mezi čtyřmi stěnami ve svém pokoji? Přestali jste jíst, komunikovat se svými přáteli a v neposlední řadě také o sebe pečovat? Opět se dopouštíte nemalé chyby. Je potřeba naopak vyhledávat své přátele a společnost. Nikdo z vašich přátel nemá večer čas? Nevadí, vyrazit do společnosti můžete i bez nich. Naučte se bavit sám se sebou. Uvidíte, že se váš život rázem zlepší. Jen malé procento lidí toto dokáže. Představte si tu svobodu, kdy nejste na nikoho vázaní. Můžete si odejít, kdy chcete a s kým chcete.

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy