13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeZa odmítnutý sex nebuďte naštvaní aneb jaké jsou časté důvody

Za odmítnutý sex nebuďte naštvaní aneb jaké jsou časté důvody

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Ženy i muži čas od času odmítají milování se svým partnerem. Jiné důvody uvádí ženy a jiné naopak muži. Jak to je a jaké důvody patří k těm nejčastějším? Mysleli jste si, že odmítání milování pochází pouze z úst ženy? Mýlíte se. Často ho vyslovují i samotní muži. Jakou odpověď na odmítnutý sex ale uvádí? Budete překvapení, jak se odpovědi liší.

Důvody odmítnutého milování ze strany ženy

Jaké důvody uvádí ženy, když nemají chuť se milovat? Tím vůbec nejčastějším důvodem je bolest hlavy. Určitě neexistuje na světě muž žijící milostným životem, který by tuhle větu během svého života neslyšel. Bolest hlavy ženy používají jako nejčastější důvod. Zda jim následně věříme, nebo ne, už záleží čistě jen na vás. Určitě to ale není důvod, proč být na svou partnerku naštvaný nebo uražený. Každý má právo odmítnout sex. Je pravdou, že odmítnutý sex se více dotýká žen. Mají následně pocit, že je jejich drahá polovička podvádí.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Druhým důvodem, proč ženy odmítají sex, je únava. Vypráví vám, jak náročný měla pracovní den? Poté pokračuje s tím, že doma dala dětem najíst, uklidila celou domácnost a uvařila na další den? Večer tak nemá náladu se s vámi milovat. Je to pochopitelný důvod. Čas od času bývá unavený každý. Zejména ženy nemají takovou energii jako muži. Kromě toho ženy vyžadují vyšší stupeň nálady k vykonání milostného aktu.

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Třetím častým důvodem bývá pochybnost vůči své osobě. Spí s vámi žena i na samotném začátku vztahu jen jednou za 7 nebo 14 dnů? Vina nemusí být na vaší straně. Důvodem bývá fakt, že si žena nevěří. Nelíbí se sama sobě, a tak odmítá milování. Důvod vám sdělí na rovinu, jen vy máte pocit, že je to výmluva, aby s vámi nemusela mít pohlavní styk. Naslouchejte ženě a vyslechněte si ji.

Posledním důvodem může být nezájem o muže. Jinými slovy již má jiného partnera. Žena potřebuje city k tomu, aby s někým provozovala pohlavní styk. Jakmile si najde jiného muže, nechce jej podvádět, a tak odmítá milování se svým partnerem.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Důvody odmítnutého milování ze strany muže

I muži bývají unavení. Jestli si ženy myslí, že muži mohou vykonávat milostné hrátky v jakémkoliv stavu, jsou na omylu. Pokud je muž unavený z práce, pak vás s největší pravděpodobností odmítne. Nedokáže se soustředit, protože únava je natolik silná, že se sotva drží na nohou.

Nejvtipnějším důvodem bývá strach z toho, že jeho partnerka otěhotní. Odmítá vás váš partner relativně často? Neberete antikoncepci a nevyužíváte kondomy, protože vám nevyhovují? Často slyšíte od svého partnera odpověď v podobě toho, že s vámi nechce mít pohlavní styk? Důvodem může být strach z toho, že otěhotníte. Muž, pokud není připravený na výchovu dítěte, nemá problém se vzdát i sexuálních hrátek, jelikož strach je mnohem silnější.

Třetím důvodem odmítnutí mohou být zdravotní problémy. Ty se nemusí nutně týkat hlavního mužského orgánu, který vykonává tu nejdůležitější funkci během milování. Zdravotních potíží může být celá řada, jež muži nedovolují provádět sexuální hrátky. Opět je potřeba si se svým partnerem promluvit. Vše je totiž otázkou komunikace.

Posledním důvodem jsou hormonální vlivy neboli nechuť. I muži mohou mít dny, kdy zkrátka nemají na pohlavní styk sebemenší pomyšlení. Ženy ale nastoupí na svého partnera s tím, že ji podvádí. Tady je to otázka důvěry.

Nejnovější příběhy