13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůPro mužeZajímá vás, co ženy umí lépe než muži?

Zajímá vás, co ženy umí lépe než muži?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Jak se říká, ženy zvládají více věci naráz, zatímco muži se musí plně soustředit na jednu činnost. Pokud jste mužem, který nechápe, jaké věci umí ženy lépe, rádi vám v následujících řádcích osvěžíme paměť.

Co umí ženy lépe než muži?

Soustředěnost je bezesporu na prvním místě. Co je tím myšleno? Jak jsme již sdělili v předchozím odstavci, nemají problém se soustředit na více činností, které vykonávají naráz. Muži zvládají pouze jednu činnost. Na druhou se již nedokážou soustředit. Ženy nemají se soustředěností žádný problém. Kromě toho nemají problém fungovat i s onemocněním a nachlazením. Téměř každého muže rýma i nachlazení položí. Ženy bez větších problémů fungují dále. Starají se o dítě, zvládají domácnost i občasnou výpomoc v práci.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Úklid je další činností, která jde ženám lépe než mužům. Není se čemu divit, muži zvládnou celý byt uklidit za pár minut. Žena má za stejný čas pouze část místností nebo maximálně jednu místnost. Zajímá se totiž o průběžný a důkladný úklid. Uklízejí častěji a lépe. Ženy zkrátka do života mužů patří. Bez toho by už nefungoval svět. Čtvrtou věcí je vnímání. Ženy lépe vnímají své okolí. Dokážou poslouchat lidi kolem sebe a u toho vykonávat práci. Muži pobírají v občasných situacích jen každé druhé nebo třetí slovo.

Ženské věci

Čtěte také:

Oblíbená slova mužů, která naštvou každou ženu

Mezi jednu z činností, které ženy zvládají lépe, patří i péče o domácnost nebo děti. Ženy se s těmito schopnostmi rodí. To je pochopitelné. O to více to potvrzuje slova předchozích odstavců, že muži by bez žen nemohli fungovat.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Sledování televize se na první pohled zdá stejné pro obě pohlaví. Vybíráme podle svých preferencí. Ale když přijde na reklamu, mohou se pohledy lišit. Muž se chopí ovladače a přepíná. Žena se s klidem na reklamu podívá a ještě si u toho připravuje nákupní seznam, jak uvádí internetový portál iDnes.cz.

Zdroj: iDnes.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy