13.3 C
Brno
Neděle, 26 března, 2023
DomůRady a NávodyZamilovali jste se na pracovišti? Jak se k tomu postavit?

Zamilovali jste se na pracovišti? Jak se k tomu postavit?

Date:

Nenechte si ujít

Jak pečovat o manželství, když přijdou děti? Naučte se nová pravidla

S příchodem dětí se v páru vše mění. Péče o děti je nejen psychicky a časově náročná, ale může se stát také nenápadným zabijákem partnerské spokojenosti. Jakmile ukrojíte z partnerského života, je o to důležitější společný čas plánovat, povinnosti spravedlivě dělit a nezapomínat komunikovat.

Dámy, hledáte inspiraci při výběru nového parfému? Představíme vám takové, které okouzlí nejednoho muže

Ženy mají rády, když muž voní. Rozpoznávají vůně mužů a následně je dělí do několika kategorií. Téměř každá žena se shodne na tom, že dává přednost mužům, kteří mají na sobě svůdné, mužné a zároveň smyslné vůně. Právě tyto vůně dokážou každou ženu rozpálit k nepoznání.

Jaké pracovní pozice jsou nejvyhledávanější?

Víte, jaké pracovní pozice jsou těmi nejvyhledávanějšími? Jistě každý z nás touží po práci snů, ve které nebude muset chodit do práce, protože svou činnost bude moct vykonávat z pohodlí svého domova. Dále jistě každý z nás touží po práci, která bude dobře placená, a tak si člověk bude moct dopřát alespoň dvě odpočinkové dovolené za rok.

Práce z domova je hitem od doby koronaviru. Musí se ovšem dodržovat jistá pravidla

Práce z domova neboli home office se u nás stal populárním převážně v koronavirovém období. Před covidem se mnoho zaměstnavatelů výše uvedeného slovního pojmu bálo, protože mělo strach, že zaměstnanci nebudou v domácím prostředí vykonávat takovou činnost, jakou vykonávají v zaměstnání.

Kdy je dobré opustit své zaměstnání ještě ve zkušební době?

Našli jste si nové zaměstnání? S největší pravděpodobností máte radost, což je pochopitelné. Víte, že si v nejbližší možné době budete moct zase dovolit žít jako v době, kdy jste měli předchozí zaměstnání. Radost ale může velice rychle opadnout.

Lásku nelze tak úplně ovládat. Srdce a mozek si v tomhle dělají, co chtějí. Mezi nejčastější místa, kde se lidé zamilují, patří i práce. Je to pochopitelné, protože v práci se svými kolegy člověk tráví relativně velké množství času. Zvlášť ve chvíli, kdy s dotyčnou osobou pracujete na stejném projektu. Pak už stačí jen určitý čas k tomu, aby se jeden z vás zamiloval. Jak to ovšem řešit?

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Zamilovanost na pracovišti

Láska na pracovišti patří ke složitějším procesům. Pokud jste ve vztahu s někým, kdo má jiné zaměstnání, pak to máte v několika ohledech jednodušší. Po rozchodu se s dotyčnou osobou už nemusíte scházet. To se ovšem nedá říct u lásky na pracovišti. O to více ve chvíli, kdy máte skvěle placenou práci, která vás navíc baví. V takovém případě výpověď nepřipadá v úvahu. Problém tak může být na scéně, protože se denně budete potkávat s osobou, se kterou vám vztah nevyšel. Jak to tedy řešit a existuje nějaké východisko?

Vztah na pracovišti nemusí nutně značit problém. Jen se musí nastavit pravidla. V práci musí soukromí stranou. Dělá vám váš partner navíc nadřízeného? Pak je situace horší, ale opět zde platí pravidlo, že soukromí do práce nepatří. Výhody spočívají v tom, že do práce jezdíte společně. Víte, co jeden od druhého očekávat, protože znáte protějšek do nejmenšího detailu. Jinými slovy víte, jak se chová ve stresových situacích i při problémech. Trávíte spolu čas doma i v práci. Máte společné přátele.

Zdroj obrázku: https://www.istockphoto.com/

Nevýhody a pravidla!

Čtěte také:

Na jaké pracovní nabídky koukat jako nadšenec do online prací?

Každá stránka má i své nevýhody. Ještě před tím, než vám je prozradíme, si musíte uvědomit, že bez pravidel to nepůjde. Ta jsou nezbytně nutná k tomu, aby váš vztah na pracovišti fungoval. Často se práce stává tématem číslo jedna. Pár nedokáže ani v domácím prostředí mluvit o jiných věcech. Dále hrozí větší riziko hádky, protože se člověk může pohádat nejenom doma, ale také v práci. Ve chvíli, kdy vztah ukončíte vy nebo váš protějšek, nastává problém číslo jedna. Narušíte tím svou práci i celkově kolektiv, jak upozorňuje web Proplusco.cz.

Počet hodin strávených po boku druhého se časem může ukázat jako nevýhoda. Co vám tím chceme naznačit? Že je dobré si dát čas od času od toho druhého pauzu.

Zdroj: Proplusco.cz

David Novákhttps://receptarprimanapadu.cz/
Pro internetový magazín Men.cz píšu články zaměřující se na témata sex a vztahy, moc a peníze a životní styl. Z pozice muže si cením možnosti psát pro internetový portál zaměřující se právě na toto odvětví. Člověk se dokáže lépe otevřít a vypsat se ze svých vlastních pocitů. Každý muž se mnou určitě bude souhlasit v tom, že neexistuje bližší téma.

Nejnovější příběhy